Einstein der ki; "Her şey enerjidir ve her şey yalnızca bundan ibarettir. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına uyumlandığınızda artık yapacak bir şey yoktur, o gerçeklik size ait olur. Bundan başka bir yol yoktur. Bunun adı felsefe değil, fiziktir."

Bu cümleleri bir çoğumuzun duyduğuna eminim. Peki durup düşündük mü Einstein burada ne demek istemiş diye? Her şey bir enerji. Yani her şey bir frekans.. İstediğiniz gerçekliğin frekansına uyumlandığınızda o gerçeklik size ait olur. Bu fiziktir, bundan başka bir yol yoktur demiş. Net bir bilgi ve bir tiyo vermiş bizlere. Tiyo dediğim; fizik&matematik yani temeli sayı dizisi olan bir sistemdir demiş. Her şey bir enerji-frekans ise her şeyin sayısal bir karşılığı var.

Basit bir örnek; bir radyo veya TV kanalı düşünün, dinlemek&izlemek istediğiniz kanalın sayılarını (frekans sayısını) girersiniz ya işte tam da öyle bir şey. Bu evrende var olan veya küçültelim dünya üzerindeki gözle görebildiğimiz insanlar dahil her şeyin canlı cansız bir sayısal karşılığı var. İnsanlar kendi frekanslarına uygun kişileri alanına çeker ve bağlantıda kalır. Yani hayatınızda var olan herkes veya yeni giren bir kişi sizin ile aynı frekansta olduğu için size çekilir, yani aynı sayı frekansındasınızdır.

Peki biz bu ilmi veya gerçekliği nasıl kullanabiliriz, bundan nasıl fayda sağlayabiliriz? İnsanlara henüz kolaylıkla frekansları nasıl tespit edebileceğini öğreten bir eğitim sistemimiz yok. Keşke olsaydı. Yaşamımız çok kolaylaşırdı, enerjisine bakıp her şeyi çözerdik. Hayvanlar aleminde bu frekans sistemi işliyor, bir ceylan gidip de bir aslanın yanına hadi arkadaş olalım demiyor. Aslanın frekansını hissettiğinde ters yönde koşuyor ki yem olmasın.

Bu frekans sistemi sağlık sektöründe (frekans makineleri ile hastalıkların veya hasta organların tespiti veya yiyeceklerin sizin üzerinizdeki etkisini test eden makineler ile (alerji testi vs) uzun süredir kullanılıyor. İlgilenir iseniz bu cihazları kullanan birkaç doktor önerebilirim. Her şey bir frekans değere sahip ise bunu kendi hayatımızda da nasıl işlediğini öğrenerek kullanabiliriz. Yani ihtiyacımız olan her ne ise (para, aşk, sağlık-blokajlar vs) onun frekansının sayısal karşılığını bilirsek onu hayatımıza katabiliriz.

Bu konuda daha detaylı araştırma yapmak isteyenler @sayı sekansları, @GrigoriGrabovoi, @Anahatacodes-HollyHallowell isimli konu başlıklarına bakabilirler. Örnek olarak bir kaç sayı sekansını aşağıda görebilirsiniz; dikkat etmeniz gereken önemli bir bilgi de sayı sekansları mutlaka tek tek okunur.

Para sekansı: 520 (en çok bilinen)

Unutkanlık için şifa sekansı: 534248538 (Grigori Grabovoi)

Kiraz ağacı sekansı: 46798 131146 1841  (Anahata kodu -  Memnuniyet getirir. Özellikle iltihaplanma nedeniyle fiziksel rahatsızlığı giderir. Baş ağrısı için faydalıdır. Zor durumlarda bile her durumda neşeden yararlanmanıza yardımcı olur)