Levent Pehlivanoğlu

Tüm Makaleleri

Levent Pehlivanoğlu

SEÇİMDEN SONRA AKLIMDA KALACAK İKİ DETAY!

Yaklaşık 40 gün önce “seçimin tadı tuzu yok” diye yazmıştım.  Bu sadece benim fikrim değil, elbette" Levent Pehlivanoğlu

SEÇİMDE BİRÇOK ŞEY ÇOK SAĞLIKLI BİLİNMİYOR!

Peki, 31 Mart’ta sandığa ilgi nasıl olacak? Çok yazdım: Bu seçimlerdeki çok konuşulmayan bir tehdit var, seçmenin sandığa gitmemesi…

BELKİ SON 15 GÜN HAREKETLENİR

“Ah nerede o eski seçimler” diyecek kadar sönük. Kiminle konuşsam “Neden seçimin tadı tuzu yok?” diye yorumluyor haksız da değil...

NEZAKETSİZLİK DİZ BOYU

Sarıyer’de, gerçekleştirilen çeşitli etkinlik ve toplantılarda bir gazeteci olarak karşılaştığımız nezaketsizlikler her geçen gün artıyor.

ACIMIZ BÜYÜK: 22 GÜNDE 22 ŞEHİT!

Bu zor günlerimizde fikir ayrımı yapılmaksınız kenetlenmeliyiz, tek yürek olmalıyız. Sarıyer Posta

SARIYER POSTA'NIN GÜCÜ  SON 6 AYDA YÜZDE 30 ARTTI

Sosyal medya gelişince, “bu meslek- gazetecilik bitecek” dediler, hayır bitmediği gibi sosyal medyanın eksikleri ve rüzgarından daha da güç aldı.

YENİLENME HER ZAMAN YARARLI OLMUŞTUR

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçiminden tam 11 ay sonra, 31 Mart 2024’te bu kez yerel seçime gidiyoruz.

2024’E DAMGA VURACAKLAR

Yeni yıl, bir kırılma ve yenilenme fırsatı var ediyor. Yaşlanmış yorulmuş 365 gününü tamamlamış. Eski yıl heybesine tüm eksikleri 2024'e girdik.

“ADAYLARI BEN TAYİN EDECEĞİM” KAVGASI!

Şu sıra hiç ayırt etmeden bütün siyasi partilerde bu şekildeki “benim dediğim olacak” kavgası devam ediyor,

AK PARTİ İÇİN KÖPRÜDEN ÖNCE SON ÇIKIŞ!

Gelelim güzel ilçemiz Sarıyer’e. 3 dönemdir Sarıyer’i kaybeden AK Parti’nin yerel seçimlerde stratejisi ne olacak merak konusu.