Öncelikle şunu söylemeliyim ki değerli okuyucularımızın aklında soru işareti olmasın. Köşe yazıları ve haberlerimizle, objektif, tarafsız bir şekilde sizlere ulaşmaya  gayret ediyorum... “Kimseye duayen demeden”!

Bu arada ben Levent Pehlivanoğlu, Sarıyer Posta’nın İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeniyim. Bunlar iş tanımım… Ama Sarıyer’de doğmuş, büyümüş TC kimliğinde ve soy kütüğünde Sarıyer olan Sarıyerli bir ailenin oğluyum!

Sarıyer Posta’yı 16 yıldır yönetiyorum. Yerel gazetenin çeşitli görevlerinde ve mutfağında bulunarak, tabiri caizse çekirdekten yetişerek  bu günlere geldim.

İlk adımımızı 2008 yılında attık, bu süreçle birlikte hem basılı hem de dijital çağa ayak uydurmak çok çalıştık, şimdi de aynı iş azmi kararlılığı ile bugünlere geldik. Şükür diyoruz… Tüm kösteklere rağmen…!  

Değerli okuyucularımız çok iyi hatırlarsınız ki, kuruluşumuzdan Sarıyer Merkez’de aynı noktada hizmet veriyoruz. “Kimseye duayen demeden”, dile kolay!

Ve daha önemlisi kentin gazetesi olduk.

Objektif yayıncılık en önemli kuralımız oldu. Ve öyle de gidecek.

Acısı ve tatlısı ile geçen birçok yılın ardından ilçemiz için önemli konuların bulunduğunu düşünmekteyim. Bu anlamda günümüz koşulları ve gelişen süreci ara ara bu köşede sizlerle yorumlarımı paylaşmaya çalışıyorum.  

 BU GAZETE SİZLER İÇİN VAR

Sarıyer Posta olarak, sizlerin hem gözü hem kulağı olmaya devam edeceğiz. Her toplantımızda dediğim gibi bizlere inanan takip eden binlerce kişi var.

Birileri, bizi ucuz göstermeye çalışıyorsa da, maalesef kendilerine sadece zavallı diyorum.

Yeni konular ve yeni yazılarımla görüşmek üzere.

Sağlıcakla kalın…