Uskumruköy Haberleri

uskumruköy haberleri ve güncel uskumruköy gelişmeleri, uskumruköy ile ilgili tüm video, uskumruköy fotoğrafları ve uskumruköy haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu, üç günlük Ramazan Bayramı’nı komşularıyla, partili yol arkadaşlarıyla kutladı.

SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, “Köyler bölgemizin ulaşım, alt yapı, üst yapı sorunlarını biliyor ve çözüm projelerimizle...

SİYASET

Sarıyer Belediye Meclisi’nden geçen kararlarla son aylarda Uskumruköy ve Zekeriyaköy’de 4 ayrı belediye parselinin satışa çıkarıldığını belgelerle yayınlamıştı.

SİYASET

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur, Sarıyer Belediyesi’nin arazi satışlarına bir yenisini eklemesine itiraz ederek  basın açıklaması yaptı.

SİYASET

Beton santraline tepki dinmiyor...! Uskumruköylüler, Sarıyer Belediyesi önünde bir basın açıklaması yaptı ve belediyeye yeni bir dilekçe teslim etti.

SARIYER HABERLERİ

Sarıyer’de jandarma ekipleri motosiklet sürücülerine yönelik denetim gerçekleştirdi. Uygulamada, kurallara uymayan sürücülere çeşitli cezalar kesildi.

GÜNCEL HABERLER

İnterpol'ün aradığı Sırp çete lideri Zeljko Bojanic'in, Sırp uyruklu Rosto Mijonovik'i öldürdüğü şüphesiyle Sarıyer'de kaldığı villada yakalanmıştı.

YAŞAM

Sarıyer'de 3 Kasım Cuma günü hangi mahallelerde su elektrik kesintisi olacağı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. 

SİYASET

Sarıyer Belediyesi kendi mülkiyetinde olan Zekeriyaköy ve Uskumruköy'de bulunan parsellerini satışa çıkardı.

YAŞAM

Sarıyer'de işkence ile öldürüldüğü iddia edilen Sırp lider hakkındaki davada flaş gelişme! Villada keşif yapılacak!

SİYASET

Uskumruköy’deki eyleme, CHP, İYİ Parti Arıköy Site Yönetimi, Arıköy Çevre Gönüllüleri Derneği, Uskumruköy Muhtarı ve bölge halkı katıldı.

SİYASET

Sarıyer ilçesinde bulunan Zekeriyaköy Üskumru Bölgesi için kritik kararını bugün Resmi Gazete'de duyurdu.