Sarıyer'in Köyler bölgesinde komşularıyla bir araya gelen CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, “Köyler bölgemizin ulaşım, alt yapı, üst yapı sorunlarını biliyor ve çözüm projelerimizle geliyoruz.  Tarımla uğraşan komşularımızın yükünü hafifletecek, destek projelerimizi hayata geçirerek, üreticilerimizle dayanışma içinde olacağız” dedi.

Seçim Koordinasyon Merkezi’nin programı doğrultusunda seçim çalışmlarını aralıksız sürdüren Oktay Aksu, Sarıyer’in köyler bölgesinde Kilyos, Gümüşdere, Kısırkaya, Arıköy, Uskumruköy’de komşularıyla bir araya geldi. Köyler bölgesinde komşularının yoğun ilgisiyle karşılayan Aksu, gezdiği köylerin muhtarlarını da ziyaret ederek çalışmalarında kolaylık diledi.

1C072405 6D02 447C Ae6C 4777A76Ad2Ae

“ÖNEMLİ OLAN SİZİN GÖNÜLLERİNİZDE YER ETMEKTİR”

Kilyos’ta esnaf ve komşularıyla buluşan Aksu, komşularının ihtiyaç duyduğu yerel yönetim hizmetlerini seçildikten sonra hayata geçireceklerini ifade etti. Sarıyer’i komşularıyla beraber onların görüş ve fikirlerini dikkate alarak yöneteceklerini belirten CHP Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, “Ben makamda oturmayı seven biri olmadım hiç. Benim makamım sokaklar olacak. Sokakta komşularımla bir araya gelerek ortak bir yönetim anlayışıyla hizmet üreteceğiz’ diye konuştu. Sözleri zaman zaman alkışlarla kesilen Aksu, ‘benim için önemli olan sizin gönüllerinizde yer etmektir” dedi.

8A8965A0 Da0C 4580 Ae11 A3D4C45F6008

‘SARIYER’İ TARIMSAL ÜRETİM MERKEZİ YAPACAĞIZ’

Gümüşdere’de özellikle tarımla uğraşan komşularına, üretim sürecinde her türlü kolaylığı sağlayacak çalışmalar başlatacaklarını belirten Aksu, “Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi. ‘Köylü, milletin efendisidir’ anlayışıyla tarımsal üretimle geçinen komşularımızın zor koşullarını iyileştirecek, ürettikleri ürünlerini pazarlamalarını sağlayacak daha  fazla alanlar oluşturacağız. Yerel yönetim olarak Sarıyer’i İstanbul’un tarımsal üretim merkezi haline getirerek, geleceğe taşıyacağız” dedi.

C4B809D6 Fff7 464B 8Bb6 A45632260355

Editör: Levent Pehlivanoğlu