Muhtar Haberleri

muhtar haberleri ve güncel muhtar gelişmeleri, muhtar ile ilgili tüm video, muhtar fotoğrafları ve muhtar haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika sitemizde


SİYASET

Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, Sarıyer’in yerel basın mensupları ve Sarıyer muhtarlarıyla bir araya geldi.

SİYASET

Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı olduğunu açıklayan Gülbeyaz Çevik, seçmen çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

SİYASET

Maden Mahallesi Muhtar Adayı Gülten Süt, Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’'nu ziyaret etti.

SİYASET

Sarıyer Merkez Mahallesi’nin sevilen simalarından Yılmaz Yılmaz Sarıyer Merkez Muhtarlığı’na adaylığı için yoğun mesai harcıyor.

SİYASET

Sarıyer Kaymakamı Ömer Kalaylı, ilçenin tüm mahalle muhtarlarıyla 2023 yılının son toplantısını gerçekleştirdi.

SİYASET

Sarıyer Merkez Mahallesi’nin sevilen simalarından Yılmaz Yılmaz Sarıyer Merkez Muhtarlığı’na aday oldu.

SİYASET

işadamları ile ihtiyaç sahipleri arasında adeta bir köprü olan Muhtar Çınar, el veren eli görmeden yardımlaşma ruhu ön planda tutuluyor.

SİYASET

Sarıyer Belediye Başkanlığı için kısa bir süre önce CHP’den aday Adaylığını açıklayan Dr. Cengiz Alp, Darüşşafaka Mahallesi’ne bir dizi ziyarette...

SİYASET

Sarıyer Merkez Mahallesi’nin 2 dönemdir muhtarlığı başarılı bir şekilde sürdüren Sinan Yüksel, yeni dönemde muhtar adayı olmayacağını açıkladı.

SİYASET

Kireçburnu Mahalle Muhtarı Çağlar Coşkun ve Tarabya’nın vekil Muhtarı Mehmet Reisoğlu’nun bulunduğu araç, Maslak’ta trafik kazası geçirdi.

SİYASET

23 yıldır ikamet ettiği Bahçeköy Yenimahalle’ye artık hizmet etme zamanı geldi diyerek Rıfat Yıldızer, muhtar adaylığını açıkladı.

YAŞAM

Derbent Muhtarı Aydemir Görmez’in oğlu Doğan Görmez, Gizem Küçüköz ile dünya evine girdi. Genç çiftin nikahını Şükrü Genç kıydı.