Muhtar Haberleri

muhtar haberleri ve güncel muhtar gelişmeleri, muhtar ile ilgili tüm video, muhtar fotoğrafları ve muhtar haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Rumeli Kavağı Sahil Parkı’nda  yenileme ve düzenleme çalışmalarını inceleyen Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu yetkilerden bilgi aldı.

YAŞAM

Cumhuriyet Mahallesi’nin sevilen ve sayılan eski muhtarı, Nevzat Selçuk Aktan vefat etti.

SİYASET

Ömer Kalaylı, Jandarma Teşkilatının 185. Kuruluş yıl dönümü sebebiyle Sarıyer Yenimahalle’de bulunan Sarıyer İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti.

SİYASET

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrası yeni dönemin ilk Sarıyer Muhtarlar Toplantısı Sarıyer Kaymakamı Ömer Kalaylı başkanlığında gerçekleşti.

SİYASET

Sarıyer’’in 38 mahallesinde görev yapan muhtarların 14 tanesi değişirken 24 muhtar ise güven tazeledi.

SİYASET

Büyükdere Mahallesi’ne “Kadın eli değmeli” diyerek muhtarlığa aday olduğunu açıklayan Hatice Sağlam, Sarıyer Posta ile paylaştı.

YAŞAM
SİYASET

Ersan Aytaç, "Geçmiş iş hayatımda da edindiğim tecrübeler ile boğazın incisi güzel ilçemize Sarıyer Merkez Mahallesi Muhtar Adayı olarak hizmet...

SİYASET

“Sen de oy ver mahallemiz kazansın” sloganı ile Bahçeköy Yeni Mahalle Muhtar adaylığını açıklayan Ahu Ergün, çalışmalara devam ediyor.

SİYASET

Yeniden Refah Partisi Sarıyer Belediye Başkan Adayı İsmet Temel, ikamet ettiği Cumhuriyet Mahallesi’nde bir dizi ziyarette bulundu.

SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, “Köyler bölgemizin ulaşım, alt yapı, üst yapı sorunlarını biliyor ve çözüm projelerimizle...

SİYASET

Sarıyer Merkez Mahallesi Muhtar Adayı Ersan Aytaç, yerel seçim çalışmaları kapsamında Sarıyer Posta’yı ziyaret etti.