Sarıyer Haberleri

sarıyer haberleri ve güncel sarıyer gelişmeleri, sarıyer ile ilgili tüm video, sarıyer fotoğrafları ve sarıyer haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Ömer Kalaylı, Jandarma Teşkilatının 185. Kuruluş yıl dönümü sebebiyle Sarıyer Yenimahalle’de bulunan Sarıyer İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti.

YAŞAM

Sarıyer’de gariplikler bitmiyor! Fatih Sultan Mehmet ve Baltalimanı Mahallelerinde uzun süredir şebeke suyu akmıyor.

SİYASET

“Kadınların Güçlendirilmesi İçin Yoga” sloganıyla tüm dünyada kutlanmasına karar verdiği Uluslararası Yoga Günü, Sarıyer’de de büyük bir etkinlikle kutlandı.

YAŞAM

Sarıyer Kireçburnu’nda bulunan Memduh Paşa Yalısı’nda film sahnelerini aratmayan bir hırsızlık olayı yaşandı.

YAŞAM

Gümüşdere 1924 yıllarda Selanik’ten mübadele ile gelen muhacirlerin halen ağırlıklı yaşadığı bir köy özelliğini sürdürüyor.

SEKTÖR

Sare Kids Boutique, 2-10 yaş çocuk giyim de ailelerin günlük kullanımlarında tercih edebileceği şık ve kaliteli ürünlerini müşterilerin beğenisine sunuyor.

SPOR

Hüseyin Çolak (Amigo Hüseyin) sabah saatlerinde evinde geçirdiği rahatsızlık sebebiyle Seyrantepe Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

KÜLTÜR SANAT

Sarıyer’in sevilen araştırmacı yazarı ve Sarıyer Eski Spor Kulübü Başkanı İbrahim Balcı’nın vefatından önce yazıp hazırladığı ‘Son kare’ adlı kitabı...

SİYASET

Sarıyer’in köklü kulüplerinden Reşitpaşa’nın uzun süredir başkanlığını yapan Adnan Güven’nin istifasının ardından kulübün yeni başkanı, Faruk Şakar oldu.

SİYASET

Sürdürülebilir Kalkınma ve Kent Araştırmaları Derneği (SÜRKAD), Sarıyer'de bulunan STK çalışmlarına hız verdi.

SİYASET

CHP Sarıyer İlçe Kadın Kolları Başkanlık kongresi yoğun bir katılımla gerçekleşti. İki adayın yarıştığı seçimde Sunay Sevinç yeniden başkan seçildi.

SİYASET

Sarıyer Belediyesi; sağlıklı, sürdürülebilir bir kentsel yaşam ve doğanın korunmasına öncü olacak çalışmalarına devam ediyor.