Sarıyer Haberleri

sarıyer haberleri ve güncel sarıyer gelişmeleri, sarıyer ile ilgili tüm video, sarıyer fotoğrafları ve sarıyer haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika sitemizde


SİYASET

Murat Kurum; "Sahile vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını giderecek seyyar kabinler koyacağız”

SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, Sarıyer ziyaretinde büyük ilgi gördü.

SİYASET

Cumhur İttifakı AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, AK Nokta seçim çadırında ziyaret ederek, halka seslendi.

SİYASET

Sarıyer Posta’yı ziyaret eden DSP’nin Sarıyer Belediye Başkan Adayı Alaaddin Pınarbaşı, “DSP’yi kimse yok saymasın” dedi.

EĞİTİM

Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun KURSDER İstanbul'u ziyaret etti.

SİYASET

Oktay Aksu; "Komşularımın desteğiyle, Sarıyer’in güçlü kadınlarıyla, Sarıyer’de zafere doğru tam yol ileri."

SİYASET

Sarıyer'i karış karış gezen İYİ Parti’nin Sarıyer Belediye Başkan Adayı İbrahim Temur, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek projelerini anlatmaya...

SİYASET

İYİ Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı İbrahim Temur, parti yöneticileriyle birlikte yerel seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor.

SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, “Köyler bölgemizin ulaşım, alt yapı, üst yapı sorunlarını biliyor ve çözüm projelerimizle...

SİYASET

Yerel seçim hareketliliği her geçen gün artarken Yeniden Refah Partisi Sarıyer Belediye Başkanı Adayı İsmet Temel, gazetemizi ziyaret etti.

SİYASET

Sarıyer Belediye Başkanı ve Bağımsız Başkan Adayı Şükrü Genç, mahalle mahalle dolaşıp Sarıyerliler ile buluşmaya devam ediyor.

YAŞAM

Sarıyer’de şüphe üzerine durdurulan bir araçta dolmalık biberler içine zulalanmış uyuşturucu ele geçirildi.