CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu Haberleri

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu haberleri ve güncel CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu gelişmeleri, CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu ile ilgili tüm video, CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu fotoğrafları ve CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, tüm komşularına Ramazan ayının bolluk ve bereket içinde geçmesi dileğinde bulundu.

SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, “Sarıyer için yeni bir başlangıç” vizyonu ile çalışmalarına devam ediyor.

SİYASET

Mustafa Oktay Aksu, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü dolayısıyla Sarıyer’in güçlü kadınlarıyla buluştu.

SİYASET

Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerini sürdüren CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, Cumhuriyet Mahallesi’nde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, esnaf ve komşu ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

SİYASET

Yerel seçim çalışmaları kapsamında CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, Sarıyer’de bir dizi ziyaret yaptı.

SİYASET

Oktay Aksu; "Komşularımın desteğiyle, Sarıyer’in güçlü kadınlarıyla, Sarıyer’de zafere doğru tam yol ileri."

SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, “Köyler bölgemizin ulaşım, alt yapı, üst yapı sorunlarını biliyor ve çözüm projelerimizle...

SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, seçim çalışmaları çerçevesinde Ferahevler Pazarı'a giderek pazarcı esnafını ziyaret etti.

SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, vatandaşlarla bir araya gelerek istek ve şikayetleri dinliyor.

SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, Sarıyer’de seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çayırbaşı ve Tarabya'da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

SİYASET

Oktay Aksu; "Ortak akıl ile yöneteceğimiz ilçemizde muhtarlarımızla, güçlerimizi birleştirerek örnek bir yerel yönetim sergileyeceğiz’ dedi.