Yerel seçim çalışmalarına devam eden CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, “Sarıyer için yeni bir başlangıç” vizyonu ile çalışmalarına devam ediyor.

Kısa bir süre önce Karadeniz Vakfı’nda 66 vizyon projesini açıklayan Aksu, belediye yönetiminde şeffaf ve hesap veren bir anlayışla hizmet vereceklerini belirtti.

Mahallelerimizde komşularımızın huzur ve keyifle vakit geçirecekleri modern sosyal tesislerimizi hızla açacaklarını müjdeleyen Aksu, “Profesyonel bir anlayışla yönetilecek olan sosyal tesislerimiz komşularımızın yeni buluşma ve sosyalleşme merkezi olacak. Yönetime geldiğimiz ilk beş yılda en az 5 tesisi çeşitli mahallelerimizde hizmete sunacağız.”

417474878 893383592791221 346677544758441339 N

“İSTİHDAM HAKKI VERECEĞİZ”

Sosyal tesislerimizde verilecek hizmetler Sarıyerli komşularımız için bütçe dostu olacak ve kaliteli hizmet anlayışıyla sunulacağını belirten Aksu, “Burada çalışacak personellerimizi belirlerken, tesisin yer aldığı mahallemizde yaşayan ailelerimize öncelikli olarak istihdam hakkı vereceğiz. Sosyal tesislerimizin marka adını sosyal medya hesaplarımızdan duyurusunu yaparak sizlerle, tüm Sarıyerli komşularımızla belirleyeceğiz” dedi.

•             Komşularımızın Yeni Buluşma Adresi

•             Kaliteli Hizmet

•             Uygun Fiyat

•             Kahvaltı ve Yemek Servisi

•             Kahve Çeşitleri

Editör: Levent Pehlivanoğlu