Karadeniz vakfı Haberleri

karadeniz vakfı haberleri ve güncel karadeniz vakfı gelişmeleri, karadeniz vakfı ile ilgili tüm video, karadeniz vakfı fotoğrafları ve karadeniz vakfı haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Hüseyin Coşkun, 31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimler öncesi çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

SİYASET

İYİ Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı İbrahim Temur ve İYİ Parti İBB Başkan Adayı Buğra Kavuncu, Sarıyer muhtarları ve yerel...

SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, “Sarıyer için yeni bir başlangıç” vizyonu ile çalışmalarına devam ediyor.

SİYASET

Bekir Karakuş, “Sivaslılar reisine her zaman sahip çıktı. Şimdi de Sivaslılar, reisin emanetine Sarıyer’de sahip çıkacaktır.”

SİYASET

Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, Karadeniz Vakfı'nda Sarıyer'deki amatör spor kulüplerinin başkanlarıyla bir araya geldi.

SİYASET

Cumhur İttifakı AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Karadeniz Vakfı’nı ziyaret ederek, Sarıyerlilere seslendi.

SİYASET

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Sarıyer’de çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Sarıyer Posta haberi

SPOR

 İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun 18. Olağan Genel Kurul Toplantısı, Karadeniz Vakfı İbrahim Cevahir Toplantı Salonu’nda gerçekleşti.