İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun 18. Olağan Genel Kurul Toplantısı, Karadeniz Vakfı İbrahim Cevahir Toplantı Salonu’nda gerçekleşti.

18. Olağan Genel Kurul’un Divan Başkanlığını TASKK Genel Sekreteri Abdullah Albunar yaptı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Genel Kurulun açılış konuşmasını İASKF Başkan Vekili Ali Tanrıyaşükür yaptı. 

39 İlçeden gelen delegelerin yeterli çoğunluğu sağlandığı Genel kurula CHP İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek, İASKF Onur Kurulu Başkanı Kemal Bektaş, Onur Kurulu Üyesi Ercan Benian, çok sayıda davetli, Kulüp başkanları, yöneticiler ve sporcular katıldı.

ali-düşmez-sariyer-posta-1

Tek liste halinde gerçekleşen 18. Olağan Genel Kurul’da TFF İcra Kurulu Üyesi, TASKK ve İASKF Başkanı Ali Düşmez bir kez daha güvenoyu alarak başkan seçildi.

TFF Yönetim Kurulu Üyesi olarak daima amatör kulüplerimize faydalı olabilmek için gece gündüz çalışacaklarını ifade eden Düşmez, bu Genel Kurulun delegelerimiz, kulüp başkan ve temsilcilerimiz ile beraber herkesin başarısı olduğunu sözlerine ekledi. Düşmez konuşmasının sonunda Genel Kurulumuzun tüm amatör camiamıza hayırlı olmasını dileyerek sözlerine son verdi.