Chp Haberleri

chp haberleri ve güncel chp gelişmeleri, chp ile ilgili tüm video, chp fotoğrafları ve chp haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Sarıyer Belediyesi’nin Sivas Dernekler Federasyonu (SİVKOM) ile birlikte Muharrem Ayı’nın 6. Gününde düzenlediği oruç açma yemeğine katılım yoğun oldu.

SPOR

Sarıyer’in sevilen tanınan isimlerinden Salih Bayraktar,  Sarıyer Spor Kulübü’nün yeni başkanı oldu.

YAŞAM

Sarıyer’in sevilen araştırmacı yazarı ve Sarıyer Eski Spor Kulübü Başkanı İbrahim Balcı, sene-i devriyesinde dualarla anıldı.

SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Alihan Genç 2024-2027 dönemi için Sarıyer Belediye Sporu’un başkanı oldu.

SİYASET

CHP Sarıyer İlçe Kadın Kolları Başkanlık kongresi yoğun bir katılımla gerçekleşti. İki adayın yarıştığı seçimde Sunay Sevinç yeniden başkan seçildi.

SİYASET

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı, Gezi'nin yıl dönümü için sosyal medya hesabından mesaj yayımladı.

SPOR

Kilyos Spor Kulübü yönetimi, Sarıyer Belediye Başkanımız Mustafa Oktay Aksu ve Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Coşkun’u makamında ziyaret etti.

SİYASET

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Kubat, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

SİYASET

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Kubat, Anneler Günü nedeniyle anlamlı bir mesaj yayımladı.

YAŞAM

Sarıyer Belediyesi, Hacıosman’da yolu üzerinde bulunan ve 34 yıldır kaba inşaat halinde kalan ve depreme dayanıksız olan 27 katlı binanın...

SİYASET

Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu, CHP Sarıyer İlçe Kadın Kolları tarafından“12 Mayıs Anneler Günü” dolayısıyla düzenlenen kahvaltının konuğu oldu.

YAŞAM

Kanmaz’ın vefat haberi sevenlerini ve mesai arkadaşlarını yasa boğdu. Kanmaz için İstinye’de bulunan Sarıyer Belediyesi’nde tören cenaze töreni düzenledi.