cengiz-alp-sariyer-posta-haber-2

Sarıyer’in sevilen isimlerinden Dr. Cengiz Akp, Malatya’daki depremde hayatlarını kaybeden ablası ve eşi için Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Sarıyer Hüseyin Cemevi’nde taziyeleri kabul etti.

cengiz-alp-taziyeleri-kabul-etti-15

Alp ailesinin taziye gününe; CHP İstanbul Milletvekili ve PM üyesi Gökan Zeybek ve eşi Çiğdem Zeybek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kızı Aslı Kılıçdaroğlu Nadir, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcıları Sevgi Atalay, Sevim Koç, CHP İstanbul Millletvekili aday adayı Sevim Yalınkılıç, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Ahmet Güveloğlu ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Sarıyer Belediyesi Meclis Üyeleri, Eski Milli futbolcu Ogün Kısparmak, STK temsilcileri, Sarıyer Posta İmtiyaz Sahibi Levent Pehlivanoğlu, Sarıyerli sevenleri katıldı.

cengiz-alp-sariyer-posta25

Alp ve ailesi, Malatya’daki depremde ablası, eniştesi ve yakınlarını kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşarken, kendisini ve ailesini bu acı gününde yalnız herkese teşekkür ettiler.

cengiz-alp-aile-sariyer-posta

cengiz-alp-sariyer-posta-1-1

Tazyiyede, duygusal bir konuşma yapan Dr. Cengiz Alp, Türkiye’de yaşanan deprem felaketinin ardından yaşanan tüm kayıplar için başsağlığı diledi.

Cengiz Alp ve ailesi taziyeleri kabul etti-1