İYİ Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı İbrahim Temur ve İYİ Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Buğra Kavuncu, Karadeniz Vakfı‘nda Sarıyer mahalle muhtarları ve yerel basın ile kahvaltı programında bir araya geldi.

İYİ Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Buğra Kavuncu ve İYİ Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı İbrahim Temur düzenlediği kahvaltı programında muhtar ve yerel basınla buluştu. İYİ Parti ev sahipliğinde düzenlenen programa, İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Buğra Kavuncu, İYİ Parti İlçe Başkanı Canan Güven, Milletvekili Cihan Paçacı, Sarıyer Muhtarlar Dernek Başkanı ve Emirgan Mahalle Muhtarı Muharrem Yavuz, Sarıyer Mahalle Muhtarları ve yerel basın katılım sağladı.

Iyi Parti Kahvalti 4

“YEPYENİ BİR SARIYER VE YEPYENİ BİR GELECEK VAAT EDİYORUZ”

Programının açılış konuşmasını yapan İYİ Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı İbrahim Temur, “Sizler mahallelerinizin sorununun çözülmesi için elbette diğer paydaşlara ziyaretler yapıyorsunuz. Bu konuda yanınızda Meclis Üyeleri değil sadece Belediye Başkanı göreceksiniz. Sorunların çözülmesi için sizlerle birlikte sadece Belediye Başkan’ı olacak ve istediğiniz taktir de her zaman Belediye Başkanına direk ulaşarak, sorunlarınızı iletebileceksiniz. Sorunların çözümlerinde de sizlere en kısa zamanda ulaşacağız. Tamamen hizmet odaklı olacağız. Belediyeden israfı tamamen söküp atacağız. Yepyeni bir Sarıyer ve yepyeni bir gelecek vaat ediyoruz.  Katılımlarınızdan dolayı muhtarlarımıza ve yerel basına teşekkür ediyorum” dedi.

Iyi Parti Kahvalti 17

“İSTANBUL’U KAZANMAK BİZİ MUTLU EDECEKTİR”

İBB Başkan Adayı Buğra Kavuncu, “İstanbul’u sokak sokak gezdik. İstanbul’un sorunlarını dört ana başlıkta topluyoruz ve bunlar kronikleşmiş problemlerdir. Son 5 yıldır kötüye gitmiş ama ondan önceki 25 yılda da hiç bir düzeltme yapılmamış. Kentsel dönüşüm, ulaşım, sosyal belediyecilik, düzensiz göç problemlerimiz var. Bu problemlerin çözülmesi lazım. 1 Nisan sabahı bizi mutlu edecek tek sonuç vardır.  İbrahim Temur’un Sarıyer Belediye Başkanlığını, Buğra Kavuncu’nun ise İstanbul Büyükşehir Başkanlığını kazanması. Almış olduğumuz karar memleketimize hayırlı olsun” dedi.

Sarıyer’in mahalle muhtarlarını ve basının görüş ve önerilerini tek tek dinleyen İYİ Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı İbrahim Temur ve İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Buğra Kavuncu kahvaltı programı sonrası toplu hatıra fotoğrafı çekildi ve katılımlarından dolayı muhtarlara ve yerel basına teşekkür etti.

Iyi Parti Kahvalti 27

Kaynak: Sarıyer Gazetesi

Editör: Levent Pehlivanoğlu