Ibb Haberleri

ibb haberleri ve güncel ibb gelişmeleri, ibb ile ilgili tüm video, ibb fotoğrafları ve ibb haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Rumeli Kavağı Sahil Parkı’nda  yenileme ve düzenleme çalışmalarını inceleyen Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu yetkilerden bilgi aldı.

SİYASET

Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu, “Seçildikten sonra ilk işimiz cadde, sokak ve kaldırımlarımızı yenilemek olacak” demişti.

YAŞAM

Sarıyer Meydan düzenleme çalışmaları 3-4 personelle devam ederken, Atatürk büstünün adeta otoparka döndü!

YAŞAM

İstanbulluların ve Sarıyer halkının ücretsiz deniz girdiği Kısırkaya Halk Plajı'da, İBB hummalı bir çalışma yapıyor.

SİYASET

İBB Park Bahçeler ve İSKİ yetkilileri Sarıyer'de alt yapı başta olmak üzere dere ıslahı, yağmur ve atık su kanallarının ayrıştırılması...

SİYASET

İBB Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu adına Gümüşdere ve Kısırkaya Mahallesi’nde geçimini topraktan kazanan çiftçilere fide dağıtımı gerçekleşti

SİYASET

Sarıyer Belediyesi'nin, Ramazan etkinlikleri kapsamında Sarıyer Belediye Başkanı ve Bağımsız Başkan Adayı Şükrü Genç, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yazdığı mektubu...

SİYASET

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP Sarıyer Adayı Mustafa Oktay Aksu’ya ait pankartlar kimliği belirsiz kişiler tarafından zarar veriliyor.

SİYASET

Ekrem İmamoğlu, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’i eleştirdi. İmamoğlu; “Şükrü Genç, doğru yapmamıştır” dedi.

SİYASET

Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, “Sarıyer’deki en büyük sorun olan mülkiyet problemini çözmeyi başardık.”

SİYASET

Sarıyer İlçe İmar Barışı Koordinatörü Saim Kadıoğlu, Milli Emlak ve Orman Bölge Müdürlüğünde yürüttüğü çalışmalar amacına ulaştı.

SİYASET

Sarıyer Ayazağa Mahallesi’ndeki yüzlerce vatandaşa müjdeli haberi AK Parti İBB ve Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Saim Kadıoğlu duyurdu.