Ibrahim temur Haberleri

ibrahim temur haberleri ve güncel ibrahim temur gelişmeleri, ibrahim temur ile ilgili tüm video, ibrahim temur fotoğrafları ve ibrahim temur haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

İYİ Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı İbrahim Temur, Ramazan ayı nedeniyle mesaj yayımladı.

SİYASET

İYİ Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı İbrahim Temur ve İYİ Parti İBB Başkan Adayı Buğra Kavuncu, Sarıyer muhtarları ve yerel...

SİYASET

Sarıyer'i karış karış gezen İYİ Parti’nin Sarıyer Belediye Başkan Adayı İbrahim Temur, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek projelerini anlatmaya...

SİYASET

İYİ Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı İbrahim Temur, parti yöneticileriyle birlikte yerel seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor.

SİYASET

Yerel seçim heyecanı Sarıyer’de giderek yükseliyor. Sarıyer’in sevilen siyasetçisi İbrahim Temur, İYİ Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı oldu.

SİYASET

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, Miraç Kandili münasebetiyle Sarıyer Ali Kethüda (Merkez) Camii'nde önünde vatandaşlara lokum ikramında bulundu.

SİYASET

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur, 6 Şubat depreminin yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

SİYASET

İYİ Parti İstanbul İl ve İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, Sarıyer Merkez Mahallesi’nde bulunan Sarıyer Posta Gazetesi’ne ziyarette bulundu.

SİYASET

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Buğra Kavuncu, olduğunu açıkladı.

SİYASET

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle Sarıyer’in yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi.

SİYASET

İbrahim Temur, "Cumhuriyetimizin 2. Yüzyılına girdiğimiz bu senede; İstanbul'un en değerli ilçelerinden biri olan Sarıyerimizi İYİ Belediyecilikle tanıştıracağız"

SİYASET

İYİ Parti Sarıyer'den SixSenses Kocataş Oteli’nin Türk Milletinin hassasiyetlerini ve Sarıyer halkının değerlerini hiçe sayması üzerine basın açıklaması yaptı.