İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle Sarıyer’in yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi.

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı binasında İlçe Başkanı İbrahim Temur’un ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltıya, İYİ Parti Sarıyer İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Özlem Balta ve Medya İlişkileri Başkanı Aslıhan Arslantürk, Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu ve Sarıyer’in yerel basın mensupları yer aldı.

10-ocak-gazetciler-günü

“BASIN EMEKÇİLERİ İYİ Kİ VAR”

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur, Sarıyer’in yerel basın mensuplarına programlarına katılımlarından teşekkür etti. Temur, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Sarıyer’imizin yerel basın emekçileriyle bir arada olmak istedik. Basının her daim emeklerinin farkında bir yönetim anlayışıyla hareket ediyoruz. Yerel yönetim olarak Sarıyerimizde sesimize ses olan tüm basın emekçileri iyi ki varlar. Bizler Sarıyer’in yerel yönetimi için çalışırken, gazetecilerin de yanımızda olmaları bizler için çok kıymetlidir. Bu vesileyle Sarıyer’deki yerel basının nezdinde tüm değerli basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü bir kez daha kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

iyi-parti-sariyer-5

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur, 10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlenen programının sonunda yerel basın mensuplarına günün anısına hediyelerini takdim etti. Ayrıca, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü anısına TEMA Vakfı’na her gazeteci adına 1 fidan bağışlandı.