Cumhur İttifakı ve Ak Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, geçtiğimiz günlerde Karadeniz Vakfı’nda Sivaslı hemşerileriyle buluştu.

Sarıyer Sivaslıların Derneği’nin Kurucusu  ve Onursal Başkanı Bekir Karakuş AK Parti 2. sıra Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Adayı oldu. Programda söz alan Karakuş, “Sivaslılar her zaman reisine sahip çıktı. Şimdi de Sivaslılar, reisin emanetine Sarıyer’de sahip çıkacaktır" dedi. 

G Hvsg3 N Wc A Aj N Jq

Sarıyer’de 30 yıldır Sivaslı belediye Başkan Adayı hayaldi diyen Karakuş,  “Sivaslılar olarak bize düşen omuz omuza vererek hemşerimizi başkan yapmak, ve reisimize mazbatayı hediye etmektir ve Bütün İstanbul’da Sarıyer’de Sivaslıların sesini duyara bilmektir” dedi.

G Hv N B3X W Y A Aw Q3S

KARAKUŞ, NASIL KAZANIRIZ?

Karakuş konuşmasında salonu dolduran hemşerilerine; “Komşularınıza, Cumhur İttifakı’na oy vermeyen arkadaşlarınıza bire bir markaj yaparak ikna edersek, Sivaslı hemşerilerimizi lehine döndürebilirsek biz kazanırız. Çünkü Sivas’ın bu potansiyeli var. Sivaslı reisine her zaman sahip çıktı. Şimdi de Sivaslılar reisin emanetine Sarıyer’de sahip çıkacaktır” şeklinde sözleri büyük alkış aldı.