Sarıyer Belediyesi Haberleri

Sarıyer Belediyesi haberleri ve güncel Sarıyer Belediyesi gelişmeleri, Sarıyer Belediyesi ile ilgili tüm video, Sarıyer Belediyesi fotoğrafları ve Sarıyer Belediyesi haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

“Kadınların Güçlendirilmesi İçin Yoga” sloganıyla tüm dünyada kutlanmasına karar verdiği Uluslararası Yoga Günü, Sarıyer’de de büyük bir etkinlikle kutlandı.

SİYASET

STK’lardan ve mahallelerden gelen talepleri değerlendiren Sarıyer Belediyesi Afet İşleri Müdürlüğü, temel afet eğitimlerini aralıksız sürdürüyor.

SİYASET

JW Marriott Residences Tarabya’da en son teknolojileri ve inovasyonları kullandıklarını vurgulayan Başak Kübra Gül Beyaz, projenin her aşaması Sarıyer Posta...

SİYASET

Sarıyer Belediyesi’nin ilçedeki çocukların, yaz tatilini verimli geçirmesi amacıyla hayata geçirdiği yaz spor okulları kayıtları başladı.

SPOR

Sarıyer Belediyesi, çocukların dolu dolu bir yaz tatili geçirmesi amacıyla hayata geçirdiği Yaz Spor Okulları kayıtları başlıyor.

SİYASET

Sarıyer Belediyesi; sağlıklı, sürdürülebilir bir kentsel yaşam ve doğanın korunmasına öncü olacak çalışmalarına devam ediyor.

SİYASET

31 Mart yerel seçimlerini Sarıyer Belediye Başkanlığı'nı  büyük bir farkla kazanan Mustafa Oktay Aksu’ya hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

SİYASET

Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu, Sarıyer’in en önemli eksiklerinden “Sosyal Tesis” sorununa çözüm buluyor.

SAĞLIK

Sarıyer Belediyesi Merkez Sağlık Polikliniği'nde, gıda ve sıhhi sektörde çalışacak olanlardan istenilen sağlık raporu için portör muayenesi hizmeti veriyor.

EĞİTİM

2023-2024 eğitim-öğretim yılı boyunca 18 El Sanatı branşında eğitim gören öğrencilerin büyük emeklerle hazırladıkları ürünler Vadistanbul’da beğeniye sunuldu.

EĞİTİM

Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu, Sarıyer Akademi 2024-2025 Eğitim ve Öğretim Yılı başlangıç ve bilgilendirme toplantısına katıldı.

SİYASET

Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu, günde yaklaşık 800 kişiye hizmet verecek olan SARFİT Poligon Spor Tesisi inşaatını yerinde inceledi.