TFF 2.lig Kırmızı grupta mücadele eden Pazarspor Olağan Kongresi'ni gerçekleştirdi. 

Çoğunluğun sağlandığı Genel Kurul’da başkan Hüseyin Yangın’nın listesinden geçmiş dönemde Sarıyer Spor Kulübü’nde yöneticilik yapmış Cengiz Tabak’ta yer aldı.

Divan başkanlığını Cevat Çiçek yaparken, tek aday ile gidilen Genel Kurulda Yangın, vermiş olduğu bir süre aradan sonra yeniden geri dönerek Pazarspor’a başkan seçildi.

pazar-spor-yönetim-kurulu

Açılış, Yoklama ve saygı duruşu ile başlayan kongre, Divan heyeti tespitinin ardından, Yönetim kurulu çalışma raporlar okunarak oylandı.2023-24,2024-25 tahmini bütçe açıklanarak ibra edildi. Daha sonra ise tek adayla yapılan olağan kongrede Onursal Başkan Hüseyin Yangın ve ekibi seçilerek göreve geldiler.

CENGİZ TABAK’TAN SARIYER’E MESAJ

Kongre sonrası Sarıyer Posta’ya konuşan Pazarspor Asbaşkanı Cengiz Tabak, “Güzide kulübümüzün kongresini gerçekleştirdik ve güçlü bir yönetim kurulu ile lige hazırız." Sarıyer Spor Kulübü’ne yapılacak genel kurul öncesi başarılar dileyen Tabak, “Yıllarca görev yaptığım boğan incisi Sarıyer Spor Kulübü’nün inşallah en kısa sürede yeni yönetimini seçerek, adına ve markasına yakışır bir kulüp olarak yeniden başarıları ile anılmasını yürekten diliyorum” dedi. 

336713d4-4364-4bb2-9e34-85b723324a62

Gerçekleşen Olağan Kongrede,  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e gönderdikleri mesaj ve çiçekten dolayı teşekkür eden Cengiz Tabak, “Sporun her türlüsüne destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

0714d4ba-7818-49b3-9362-811e141e271f

YENİ BAŞKAN VE YÖNETİM KURULU İSİM LİSTESİ

Başkan Hüseyin Yangın, Abdullah İslamoğlu,Vedat Naiboğlu,Uğur Aslan,Ali İslamoğlu,Recep Müftüoğlu,Hasan Telatar,Cengiz Tabak,Rasim Atabey,Osman Telatar,Ali Güney,Mahmut Naiboğlu,Hilmi Baltacı,Murat Karahan,Bülent Taşkın,Rıfat Uluşahin