Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu, üç günlük Ramazan Bayramı’nı komşularıyla, partili yol arkadaşlarıyla kutladı.

Sevginin, barışın, birlik ve dayanışma duygularının en seviyeye ulaştığı Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu ve sevincini komşularıyla buluşarak paylaşan Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu, Ramazan ayında tutulan oruçların ve edilen duaların kabul olmasını dilediği bayram mesajında, “Ramazan ayının güzelliğini yaşadığımız şu günlerde Sarıyer’imize layık bir yerel yönetim anlayışını hayata geçirmek için çalışmalarımıza başladık. Makamlarımız Sarıyer’imizin sokakları olacak. Birlikte yürüyeceğiz. Sarıyer’imizi birlikte güzelleştireceğiz. Tüm komşularımı sevgi ve saygıyla selamlıyor, Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

P H O T O 2024 04 12 19 27 21

“Ebediyete intikal eden tüm yol arkadaşlarımızı saygıyla anıyorum”

Bayramın birinci günü bayram namazını Uskumruköy Camii’nde kılarak, komşularıyla bayramlaşan Başkan Aksu, daha sonra Zekeriköy ve Kilyos Mezarlığı’nda ebediyete intikal eden Cumhuriyet Halk Parti’li ilçe başkanları, il yöneticisi yol arkadaşı Yeter Büyükdurmuş ve Eyüp Büyükdurmuş, meclis üyesi Ekrem Tekçe, Zeybek ailesi şehit Asteğmen Mithat Yılmaz’ı ve İbrahim Balcı'yı kabirleri başında ziyaret etti.

P H O T O 2024 04 12 19 26 22

Başkan Aksu, bugün hayatta olmayan tüm parti büyüklerine Allah’tan rahmet dileyerek, anılarının önünde saygıyla eğildiğini ifade etti. Daha sonra Sarıyer Belediyesi meclis üyeleriyle kahvaltılı toplantıda bir araya gelen Başkan Aksu, tüm meclis üyelerine iyi bayramlar dileğinde bulundu. Başkan Aksu, Sarıyer Belediyesi Kilyos Sosyal Tesisleri’nde ağırlanan depremzede yurttaşları da unutmadı. Yaralarını sarmaya çalışan depremzede vatandaşlarla bir araya gelen Aksu, tüm depremzede yurttaşların bayramını kutladı, yakınlarını kaybedenlere bir kez daha başsağlığı ve sabır diledi.

P H O T O 2024 04 12 19 26 23