Rumeli Hisarı Haberleri

Rumeli Hisarı haberleri ve güncel Rumeli Hisarı gelişmeleri, Rumeli Hisarı ile ilgili tüm video, Rumeli Hisarı fotoğrafları ve Rumeli Hisarı haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika sitemizde


YAŞAM

Sarıyer, Rumeli Hisarı’nda kiracı olan 3 öğrenci genç, "evimden çıkacaksınız" diyen ev sahibi kadının sopalı saldırısına maruz kaldı.

YAŞAM

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Deniz Liman Şube ekipleri, Sarıyer Rumeli Hisarı sahil çevresinde kaçak midye avcılarına yönelik bir dizi operasyon...

SİYASET

Yerel seçimler öncesi siyasi hareketlilik her geçen gün hızla artarken, Bağımsız Sarıyer Belediye Başkan Adayı Erhan Vergili Sarıyer'i karış karış...

YAŞAM

Rumelifeneri Mahallesi Çiftlik Caddesi'ndeki tavuk çiftliğinde iddiaya göre, tavukların ısınması için çalıştırılan ısıtıcıdan yangın çıktı.

SİYASET

Sarıyer Mahalleler Birliği üyeleri tapu hakkı için belediye binasının önünde toplanarak başkana sözünü tutmasını istediler.

SİYASET

İBB’ye ait olan Pınar ve Rumelihisarı mahallelerindeki arsaların, sadece üzerinde binası olan hak sahiplerine satılması uygun görülmüştü.

SPOR

Fenerbahçe'nin Sırp futbolcusu Dusan Tadic, Sarıyer Rumeli Hisarı sahilinde balık tuttu.

YAŞAM

Sarıyer Rumeli Hisarı’nda serinlemek için denize giren baba oğul, akıntıya kapılarak sürüklenmeye başladı. Çevrede bulunanlar yardıma koştu ve baba kurtarıldı.

YAŞAM

Sarıyer Rumeli Hisarı'da denize düşüp kaybolan Recep Solmaz'ın izine rastlamak için sabaha kadar arama çalışmaları devam ediyor.