Levent pehlivanoğlu Haberleri

levent pehlivanoğlu haberleri ve güncel levent pehlivanoğlu gelişmeleri, levent pehlivanoğlu ile ilgili tüm video, levent pehlivanoğlu fotoğrafları ve levent pehlivanoğlu haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


YAŞAM

Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu, Ramazan Bayramı nedeniyle mesajım yayımladı.

SİYASET

Sarıyer’de mülkiyet konularıyla ilgili önemli çalışmalar yapan Sarıyer Mahalleler Birliği Yönetimi, gazetemize teşekkür plaketi verdi.

SİYASET

Sarıyer’de mülkiyet konularıyla ilgili önemli çalışmalar yapan Sarıyer Mahalleler Birliği Yönetimi, gazetemize teşekkür plaketi verdi.

SİYASET

Ersan Aytaç, "Geçmiş iş hayatımda da edindiğim tecrübeler ile boğazın incisi güzel ilçemize Sarıyer Merkez Mahallesi Muhtar Adayı olarak hizmet...

SİYASET

Demokratik Sol Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Alaeddin Pınarbaşı, Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi Levent Pehlivanoğlu'na açıklamada bulundu.

SİYASET

Yılardır tapu ve mülkiyet mücadelesi veren Sarıyer Mahalleler Birliği’nin temsilcileri basın mensupları ile Cumhuriyet Mahallesi Yaşam Evi’nde bir araya geldi.

SİYASET

Sarıyer’in mahalle muhtarları görevden ayrılan mesteklaşlarına veda amacıyla Güzel Yer Restaurant’ta düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

SİYASET

Sarıyer Posta, yayın hayatına başladığı 5 Ocak 2008 tarihinin üzerinden tam 16 yılı geride bıraktı.

SEKTÖR

Sarıyer Posta Gazetesi'nin İmtyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu, "Bizi takip edin, gerçek ve tarafsız haberlerden mahrum kalmayın."

SİYASET

Sarıyer Posta’yı ziyaret eden DSP’nin Sarıyer Belediye Başkan Adayı Alaaddin Pınarbaşı, “DSP’yi kimse yok saymasın” dedi.

SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, yerel basın mensuplarıyla buluştu.

SİYASET

CHP Sarıyer Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, ilk ropörtajını Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent...