Levent pehlivanoğlu Haberleri

levent pehlivanoğlu haberleri ve güncel levent pehlivanoğlu gelişmeleri, levent pehlivanoğlu ile ilgili tüm video, levent pehlivanoğlu fotoğrafları ve levent pehlivanoğlu haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika sitemizde


SİYASET

CHP Sarıyer Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, ilk ropörtajını Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent...

SİYASET

Kilyos’un sevilen siması Cem Şaik, daha önce ikinci kez girdiği Kilyos'ta muhtarlık yarışını bu kez kazanmak istiyor.

SEKTÖR

Sarıyer'in en istikrarlı gazetesi Sarıyer Posta, 31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimler öncesi siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor.

SİYASET

Sarıyer Merkez Mahallesi Muhtar Adayı olan Ersan Aytaç, Sarıyer Posta İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Levent Pehlivanoğlu’nu ziyaret etti.

SİYASET

İYİ Parti İstanbul İl ve İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, Sarıyer Merkez Mahallesi’nde bulunan Sarıyer Posta Gazetesi’ne ziyarette bulundu.

SİYASET

Sarıyer’in sevilen siması Yılmaz Yılmaz, Sarıyer Merkez Mahallesi’nin muhtarı olmak için çalışmalarına devam ediyor.

SİYASET

Sarıyer Merkez Mahallesi Muhtar Adayı Erhan Yılan ev sahipliğinde gerçekleşen aza tanıtım toplantısı samimi ortamda gerçekleşti.

SİYASET

Maden Mahallesi Muhtar Adayı Selahattin Murat, Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’nu ziyaret etti.

SİYASET

Kilyos Muhtarı ve Adayı Yüksel Dalmış; “Kilyos Muhtarlığı olarak çalışmalarımızın tamamı, mahalle sakinlerimizin huzuru ve yaşam konforu içindir.” Yüksel DALMIŞ

SİYASET

Sarıyer Kaymakamı Ömer Kalaylı, 2003 -2005 dönemlerinde Sarıyer Kaymamı olarak görev yapan Yaşar Gül’ü evinde ziyaret etti.

SİYASET

AK Parti’nin Sarıyer Belediye Başkan Adayı için yeniden Beyoğlu Eski Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’nın yeniden adı geçiyor.

SİYASET

Kireçburnu Mahallesi Muhtarı Çağlar Coşkun ve Tarabya Mahallesi Muhtarı Mehmet Kadir Reisoğlu'ndan gazetecilere anlamlı jest.