TFF Kırmızı Grupta yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Sarıyer, Bolu kampının ardından Zekeriyaköy tesislerinde çalışmalarını Teknik Direktör Özcan Kızıltan nezaretinden sürdürüyor.

Deneyimli teknik adam Zekeriyaköy tesislerinden gerçekleştirilen antreman sonrası gazetemizin İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’na ilk özel röportajını verdi.

İŞTE RÖPORTAJIN ÖNEMLİ SATIR BAŞLARI;

“Sarıyer yeni sezona Bülent Akan ile başlamıştı. İlk 10 günlük ön hazırlık etabı ardından Bülent Hoca ayrılması ile göreve geldim. Bolu kampında takımımızla birlikte olduk. Bu süreçte transfer çalışmaları devam etti. Kampın çok verimli geçtiğini söyleyebilirim. Bazı bölgelerde eksiklerimiz var. Buna rağmen hazırlık maçlarımızdaki oyuncularımızın performansları bizler gelecek haftalar için umut verdi. Şimdi maç haftasına giriyoruz, deplasmanda Ankara Etimesgut’la ilk maçımıza çıkacağız.”

“Önce kendi futbol kültürümüzü oluşturmak gerekiyor. Ben her zaman kompakt oyundan yanayım. Yani top sende olduğunda o topu kaybetmeyeceksin ve rakibe vermeyeceksin, top rakibe geçtiğinde o reaksiyonu hep birlikte göstererek topu tekrar kazanacaksın. Rakibe oynama şansı izni vermeyeceksin. Yani futbol öyle bir şey ki izin verirseniz herkes oynar. Rakip kim olursa olsun.”

“Taraftarımıza kazanma arzusu yüksek, hedefini kovalayan, oyunu oynamayı isteyen, topa sahip olan bir takım göstermek ve izletmek istiyoruz. Var olan kadromuzla heyecan veren, taraftarlarımızı mutlu eden maçlarımız ve puanlarımız olacaktır.”