Zekeriyaköy Haberleri

Zekeriyaköy haberleri ve güncel Zekeriyaköy gelişmeleri, Zekeriyaköy ile ilgili tüm video, Zekeriyaköy fotoğrafları ve Zekeriyaköy haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


YAŞAM

Sarıyer’de drift yaparak trafik güvenliğini tehlikeye düşüren sürücüye 32 bin 233 lira idari para cezası uygulanarak ehliyetine el konuldu.

SİYASET

Zekeriyaköy Mahalle Muhtarı ve Muhtar Adayı Semra Özkaya, yeni dönemde "daha çok işimiz" var diyerek  projlerini Sarıyer Posta’ya anlattı.

SİYASET

Zekeriyaköy’e Mahallesi Muhtar Adayı Pınar İşcan, “Zekeriyaköy’de değişim başlıyor" mottosu ile çalışmalarını tamamladı.

SPOR

TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele Sarıyer’in antreman yaptığı Zekeriyaköy Tesisleri, Sarıyer Spor Kulübü tarafında bakım ve onarım çalışmaları yapıldı.

SİYASET

Sarıyer Belediye Meclisi’nden geçen kararlarla son aylarda Uskumruköy ve Zekeriyaköy’de 4 ayrı belediye parselinin satışa çıkarıldığını belgelerle yayınlamıştı.

EĞİTİM

Sarıyer’de geçirecek olan çocukların ailelerine, Sarıyer Posta'nın yazarı  Kidsdorf'un Kurucu Okul Müdürü Mustafa Uslu tatil önerilerinde bulundu.     

SİYASET

Sarıyer Belediyesi kendi mülkiyetinde olan Zekeriyaköy ve Uskumruköy'de bulunan parsellerini satışa çıkardı.

EĞİTİM

Zekeriyaköy’ün seçkin okul öncesi eğitim kurumu Kidsdorf’un kurucu Müdürü Mustafa Uslu,  yeni eğitim-öğretim yılında mesaj yayımladı.

EĞİTİM

Sarıyer Belediyesi Kasapçayırı Dilek Terimer Çocuk Gündüz Bakımevi çifte kutlamaya ev sahipliği yaptı.

SPOR

Sarıyer’in her koşulda başarılı olmasını gerektiğini dile getiren Erbaş’ın kaleme aldığı yazısını sizlerle paylaşıyoruz.

SİYASET

Sarıyer ilçesinde bulunan Zekeriyaköy Üskumru Bölgesi için kritik kararını bugün Resmi Gazete'de duyurdu.

SİYASET