Kadrosunda Reha Özcan, İclal Aydın, Özgü Kaya ve Almila Ada gibi isimlerin yer aldığı Üç Kız Kardeş dizisinde Derya karakterini canlandıran ünlü oyuncu Melisa Berberoğlu, annesi Şebnem Gürdem ile gündeme geldi.

Genç oyuncunun annesi, güzelliğiyle dikkat çekerken kısa sürede sosyal medyaya damga vurdu Gürdem için "Güzellik genetik", "Annesi değil ablası sanki" yorumları yapıldı. Öte yandan Berberoğlu' nun bir paylaşımda annesi için kullandığı "Huysuz ve tatlı" ifadeleri de dikkat çekti. İşte Melisa Berberoğlu' nun güzeller güzeli annesi...

Performansıyla dikkat çeken oyuncunun hayatı da merak konusu oldu. Özellikle ailesi merak edilen Berberoğlu' nun annesini görenler ise hayran kaldı.

Genç oyuncunun annesi, güzelliğiyle dikkat çekerken kısa sürede sosyal medyaya damga vurdu. Şebnem Gürdem için "Güzellik genetik", "Annesi değil ablası sanki" yorumları yapıldı. Öte yandan Berberoğlu' nun bir paylaşımda annesi için kullandığı "Huysuz ve tatlı Şebo' m" ifadeleri de dikkat çekti.

Zekeriyaköy’de Cheers adlı mekanın işletmeciliğini yapan Şebnem Gürdem, aynı zamanda sosyal kişiliği ile de oldukça aktif.