Birebir eğitimde göz dolduran Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Zekeriyaköy VİP Şubesi aynı zamanda koçluk hizmeti ile de öğrencilerin başarı yolculuğuna ışık tutuyor.  

Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebi ile Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Zekeriyaköy VİP Şubesine ziyaret gerçekleştirdi. Pehlivanoğlu, Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Zekeriyaköy VİP Şubesi Kurum Müdürü ve Koçu Gizem Aksular ile eğitim üzerine söyleşi gerçekleştirdi. 

İLETİŞİM: 0212 202 58 48 - 0545 349 17 73 

1965 yılında kurulan ve her yıl öğrencilerinin sınavlarda elde ettiği başarı ile göz dolduran Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Okulu, seçkin eğitim modeli ile takdir topluyor. Fizik öğretmeni ve makine mühendisi olan Nazmi Arıkan tarafından kurulan okul, kişiye özel eğitim modeli ile öğrencilerinin kariyer planlamalarında da destek veriyor. Aynı zamanda yurt dışı eğitim programları ile öğrencilerin kariyer planlamalarına destek olan kurum, geliştirdiği birebir eğitim modeli ile de başarıya bir adım daha yaklaştırıyor.

SON TEKNOLOJİK SINIFLAR

Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Zekeriyaköy VİP Şubesi Kurum Müdürü ve Koçu Gizem Aksular, “Zekeriyaköy’de bulunan binamız son teknolojiyle tasarlandı. Burası sadece öğrencilerin gelip ders aldıkları bir eğitim kurumu değil. Öğrencilerimiz burada hem eğitim görüyorlar hem de manzara eşliğinde kaliteli zaman geçirme fırsatı yakalıyorlar” diye konuştu. 

KOÇLUK HİZMETİ VERİYORUZ

Lokasyon olarak Sarıyer’in her kesimine yakın olduklarını dile getiren Aksular, okulu diğer kurumlardan ayıran farkı ise şöyle özetliyor; “Diğer kitle dershanelerden farkımız birebir temasımız. Zekeriyaköy’deki kurumumuzda; 6 kişilik sınıflar, deneme kulübü, derece sınıfları, locada birebir özel ders, kişiye özel çalışma programları mevcut. Öğrencilerimize birebir dokunma ve yakından takip etme imkânı buluyoruz. Bunun yanı sıra özel derslerimiz var. Öğrencilerimize hem rehberlik hem de koçluk hizmeti veriyoruz. Kişisel gelişimlerine ve kariyer planlamalarını belirlemede yardımcı oluyoruz.”

KİŞİYEL ÖZEL EĞİTİM YOLCULUĞU

Bireysel eğitim modeli ile kişiye özel geliştirilen programların önemine vurgu yapan Aksular; “Hedefimiz; öğrencimizi alışılagelmiş sistemin dışına çekip, kişisel gelişimini eğitimle daha cazip hale getirmek. Geliştirdiğimiz öğrenci programlarımızla, düzenli deneme analizleri, koçlukla takibi ve hedef belirlemesi yaparak hayatının her alanında yol arkadaşlığı yapıyoruz. Öğrencilerimizin akademik sürecinide takip ederek ona bir an müdahil olabilmek çok büyük bir avantaj. Aynı zamanda kalabalık kurumlarda yaşanan muhatap bulamama sorunu buada yaşanmıyor. Çünkü velilerimiz hem muhatap buluyor hemde öğretmenlerimiz öğrencilerimizin başarı oranlarını raporlayarak ailelere bilgilendirmelerde bulunuyorlar” dedi. 

Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu ile Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Zekeriyaköy VİP Şubesi Kurum Müdürü ve Koçu Gizem Aksular ile eğitim üzerine gerçekleştirdiği söyleşiyi aşağıdan izleyebilirsiniz. 

ADRES: Uskumruköy Mah. Kilyos Cad. No:238 Zekeriyaköy- Sarıyer