Özel Zekeriyaköy Çocuk Köyü Anaokulu Kidsdorf’un düzenlediği muhteşem spor şenliğinde renkli görüntülere sahne olurken kalitesini yine gösterdi.

zekeriyaköy-kidsdorf-spor-şenliği-haberi-5

Zekeriyaköy’de birçok farklı etkinliğe imza atarak fark yaratmaya devam eden Kidsdorf 1.Spor Şenliği’ni gerçekleştirdi. 2-6 yaş grubu çocukların katıldığı spor şenliği adeta şölene dönüştü. Minikler hem yarıştı hem de eğlendi.

zekeriyaköy-kidsdorf-spor-şenliği-haberi-3

SPOR ŞENLİĞİNE DİKKAT ÇEKEN KATILIM

Kidsdorf’un kurucu müdürleri Mustafa Uslu, Ayşegül Akalın Uslu, Aytek Kaplan ve Esra Kaplan’ın ev sahipliğinde düzenlenen spor şenliğine Sarıyer Posta İmtiyaz Sahibi Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu, çocuk ve veli katıldı.

MADALYALAR VERİLDİ

Parkur, hedefe halka atma, 20 metre koşu, basket atma, penaltı atma, tırmanma ve puanlı hedef oyunu yer aldığı 1. Kidsdorf Spor Şenliği’nde, tüm katılımcı miniklere günün anısına madalya verildi. Öte yandan veliler, yetkililerden temmuz ve ağustos aylarında gerçekleşecek yaz okulu ile ilgili detaylı bilgi edinme fırsatı da buldu.

zekeriyaköy-kidsdorf-spor-şenliği-haberi-2

“SPORA ÇOK ÖNEM VERİYORUZ”

Etkinlik sonrası Sarıyer Posta Gazetesine konuşan Kidsdorf’un kurucu müdürlerinden Mustafa Uslu, “Yaz Okulu öncesi, düzenlediğimiz Spor Şenliği ile bir araya gelmenin keyfini çıkardık. İstanbul’un birçok ilçesinden katılım oldu. Bu ilgi bizleri çok mutlu etti. Kidsdorf olarak spora çok önem veriyoruz. Çocukların yaşamına sporu ne kadar erken katabilirsek bu gerçekten büyük bir artı olacaktır. Sağlıklı bir nesil için bizler de elimizden geleni yapacağız. Ve sürpriz etkinliklerimiz yeni eğitim öğretim sezonunda devam edecek” dedi.

zekeriyaköy-kidsdorf-spor-şenliği-haberi-8

zekeriyaköy-kidsdorf-spor-şenliği-haberi-6

zekeriyaköy-kidsdorf-spor-şenliği-haberi-7

zekeriyaköy-kidsdorf-spor-şenliği-haberi-9

Bilgi ve İletişim; 0505 876 5011 / www.kidsdorf.com

Editör: Levent Pehlivanoğlu