Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’ndan, DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Av. Bilal Çelik’e doğum günü sürprizi.

10 Kasım 1984’te Şanlıurfa’da dünyaya gelen Bilal Çelik’e, DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı’nda ilçe yönetim üyelerinin de katıldığı doğum günü pastası kesildi. Başkan Çelik, “Böylesine anlamlı bir günde doğum günümü hatırlayan Levent Pehlivanoğlu’na ve dava arkadaşlarıma teşekkür ederim. Sizin gibi güzel dostlarla yol yürümenin mutluluğunu yaşıyorum” diye konuştu. 

BİLAL ÇELİK KİMDİR?

10 Kasım 1984 Şanlıurfa doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Şanlıurfa’da tamamladı. 2010 yılında Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Avukat Bilal Çelik birçok ticari oluşuma kurucu ortaklıklar yapmanın yanında dernek ve vakıfların kuruluşlarında da önemli rol oynamıştır. Şu an 12 yıllık avukatlık tecrübesi yanında birçok ticari faaliyette bulunmaya da devam etmektedir. Kaleme aldığı ve yayımladığı 650’ye yakın hukuki makalesi bulunan avukat son olarak “Mirasta Vasiyetname” adı altında kitap hazırlamış ve basıma geçilmiştir.