Hüseyin çoşkun Haberleri

hüseyin çoşkun haberleri ve güncel hüseyin çoşkun gelişmeleri, hüseyin çoşkun ile ilgili tüm video, hüseyin çoşkun fotoğrafları ve hüseyin çoşkun haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Hüseyin Coşkun, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde Milli teknoloji hamlesi öncüsü Özdemir Bayraktar’ın kabrini ziyaret etti.

SİYASET

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nda bayramlaşma programı düzenlendi.

SİYASET

Cumhur İttifakı Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, sosyal medya hesabından "Teşekkürler Sarıyer" diyerek paylaşımda bulundu.

SİYASET

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu ilk olarak yapımı devam eden Sarıyer-Kilyos Tüneli’nde incelemelerde bulundu.

SİYASET

Sarıyer Mahalleler Birliği Yönetimi Cumhur İttifakı Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun'u ziyaret etti.

SİYASET

Yerel seçimlere günler kala Cumhurbaşkanı Erdoğan, Coşkun’un kulağına ne söylediği Sarıyer’de merak konusu oldu.

SİYASET

Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, Sarıyer’in otopark sorununa ilişkin çözüm önerilerini hazırladı.

SİYASET

Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, "Sarıyerliler denizle yeniden buluşacak" dedi.

SİYASET

Gün boyu esnaf ve ev ziyaretleri gerçekleştiren Hüseyin Coşkun, iftarını da kurulan gönül sofrasında vatandaşlarla birlikte açıyor.

SİYASET

Başkan Kurşun, "Komşularımızdan tek ricamız projelerimizi inceleyip, yaşadıklarını ve geleceklerini göz önünde bulundurarak oy vermeleridir."

SİYASET

Hüseyin Coşkun, “Sarıyer’in alt yapı sorununu sorunu çözerek komşularımızın Sarıyer’de yaşamanın ayrıcalığına kavuşmalarını sağlayacağız” dedi.

SİYASET

Hüseyin Coşkun, boğazın incisi Sarıyer’de belediyeye ait bir tek sosyal tesis olmadığını söyleyerek, “Bu durumun hiçbir mantıklı açıklaması olmaz"