Hüseyin çoşkun Haberleri

hüseyin çoşkun haberleri ve güncel hüseyin çoşkun gelişmeleri, hüseyin çoşkun ile ilgili tüm video, hüseyin çoşkun fotoğrafları ve hüseyin çoşkun haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika sitemizde


SİYASET

AK Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı, 38 mahallede her cadde ve sokağı kapı kapı gezerek, “Gerçek Belediyecilik” programını anlatıyor.

SİYASET

Sarıyer İlçe Seçim Kurulu’na verilen 33 kişilik listede dikkat çeken isimler yer aldığı liste, Sarıyer siyasetinden “Şampiyonlar Ligi” yorumlandı.

SİYASET

Cumhur ittifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun ve AK Parti Milletvekili Süleyman Soylu, Ayazağa'da bir dizi ziayrette...

SİYASET

CHP Sarıyer Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, ilk ropörtajını Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent...

SİYASET

Sarıyer’de tapu sorunu yaşayan 11 mahallenin sorununu çözmek üzere İBB Meclisi’nin 19 Şubat Pazartesi günü toplanmasına karar verildi.

SİYASET

Seçim çalışmaları kapsamında Maslak’ta oluşturulan CHP Seçim Koordinasyon Merkezi’nin başına CHP Sarıyer’den başkan adayı olan Hüseyin Coşkun getirildi.

SİYASET

Cumhur İttifakı AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Karadeniz Vakfı’nı ziyaret ederek, Sarıyerlilere seslendi.

SİYASET

Sarıyer’de seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun’a ilgi her geçen gün...

SİYASET

Hüseyin Coşkun, "AK Belediyecilik anlayışı ile Sarıyer’de yaptığımız hizmetler ve projelerimizle başarı hikayelerine bir yenisini daha ekleyeceğiz."

SİYASET

Cunhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, Sarıyer Sivaslılar Derneği’ni ziyaret ederek hemşerilerinden destek istedi.

SİYASET

Cumhur İttifak ortağı MHP Sarıyer İlçe teşkilatı,  Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, çevresinde kenetledi.

SİYASET

AK Parti Sarıyer’den Belediye Başkan Adayı olan Hüseyin Coşkun’mu yoksa, CHP Sarıyer Belediyesi’nde uzun sure Meclisi Başkan Vekili ve başkan...