Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediyesi Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, yaklaşan yerel seçimler öncesi tempoyu giderek yükseltiyor. 

Cumhur İttifakının yerel seçimlerde Türkiye'nin mihenk taşı olacağının altını çizen Hüseyin Coşkun, " Halkımızın refahı, İstanbulumuzun selameti için var gücümüzle çalışıyoruz" dedi.

GE9B2qhXQAAwUoJ
 

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde çalışmalarına hız kesmeden devam eden Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediyesi Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, Sarıyer’i karış karış gezerek vatandaşların sorun, öneri ve taleplerini yerinde dinlemeye devam ediyor. Sadece esnaf ve hane ziyaretinde bulunmayan Hüseyin Coşkun, kurum ve kuruluş ziyaretleri de gerçekleştirerek Sarıyer için gerçekleştirmek istediği plan ve projeleri aktarıyor.

GEymDGAW4AAwkG9

Çalışmalarıyla ilgili gazetemize değerlendirme de bulunan Hüseyin Coşkun, halkın teveccühünün kendilerini motive ettiğini ifade ederek, "Yerel seçimler yaklaştı. Bizler de genel seçimlerden itibaren tutturduğumuz tempomuzu arttırarak devam ediyoruz. Esnaf, hane, kurum ve kuruluş ziyaretleri gerçekleştirerek yapmak istediğimiz plan ve projelerimizden bahsediyor halkın da taleplerini bizzat yerinden dinliyoruz. İnancımız tam hedefimiz belli. Bizleri bir gülümsemesiyle içimizi ısıtan, bizleri sözleriyle motive eden herkese teşekkür ediyorum"dedi.

Editör: Levent Pehlivanoğlu