Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan adayı Hüseyin Coşkun, seçim çalışmaları kapsamında MHP Sarıyer İlçe Başkanlığını’nı ziyaret ederek teşkilat mensupları ile bir araya geldi.

Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediyesi Başkan Adayı Hüseyin Coşkun’u MHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’na gelişinde partililer, meşale yakarak coşku ile karşıladılar. Daha sonra MHP Sarıyer İlçe Başkanı Dursun Karabacak, başkanlık makamında Coşkun’a çiçek takdim ederek başarılar diledi.

sariyer-mhp

MHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’daki gerçekleşen ziyarette, MHP MYK Üyesi İbrahim Ünal, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Sarıyer İlçe Kadın Kulları Başkanı Şükran Soylu Demir, Sarıyer Merkez Mahallesi Muhtarı Sinan Yüksel, Rumeli Kavağı Muhtarı Sinan Demirci, Sarıyer Merkez Mahallesi Muhtar Adayı Yılmaz Yılmaz, Sarıyer Posta Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu, ve MHP teşkilat mensupları yoğun bir katılım sağladı.

MHP-TEŞKİLAT

Açılış konuşmasın yapan MHP Sarıyer İlçe Başkanı Dursun Karabacak, “Hoşgeldiniz” diyerek sözü AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun’a verdi. Kurşun konuşmasında, birlik ve beraberlik içerisinde bir yönetim anlayışını benimseyeceğini dile getirirken MHP ilçe teşkilatına misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

f65291bd-3311-4650-87ba-6d867f29cafd

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Sarıyer Belediyesi Başkan Adayı Hüseyin Coşun, MHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’nda yaptığı konuşmada, birlik beraberlik vurgusu yaptı. Sarıyer’i ve Sarıyer’in sorunlarını çok iyi bildiğini belirten Hüseyin Coşkun, “Burada Sarıyer halkı ve bizim de tecrübelerimiz ile sorunları el birliği ile çözeceğiz. İki partinin güç birliği ile çözülemeyecek sorun kalmaz. Cumhur İttifakı’nın desteği ile gece gündüz çalışarak Sarıyer’de başarıya ulaşacağız” ifadelerini kullandı.

GEoeormXQAAp0Is (1)

 Konuşmalar sonrası, yapılan ‘Bozkurt’ işareti ile toplantı son buldu.

Editör: Levent Pehlivanoğlu