31 Mart 2024'te yapılacak yerel seçimler öncesi Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, Sarıyer’i karış karış gezmeye devam ederek, projelerini ve çalışmalarını aktarmaya devam ediyor.

Cumhur İttifak ortağı MHP Sarıyer İlçe teşkilatı,  Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, seçim gezilerinde bir an olsun yalnız bırakmazken yerel seçimler öncesi başarı adına kenetlendiler.

1-6

MHP Sarıyer İlçe Başkanı Dursun Karabacak, "31 Mart 2024 yerel seçimlerine Sarıyer’de Cumhur İttifakı çatısı altında adayımız olan Hüseyin Coşkun’un başarısı için tüm teşkilat mensuplarımız adeta kenetlendi.”

GFcIpMlXsAAbTSI

Yerel seçimlerde başarıya ulaşacaklarını belirten Başkan Dursun Karabacak,  “Cumhur İttifakı çatısı altında mutlak zafere ulaşacağız. Sarıyerimizi Türkiye Yüzyılı'nın parlayan ilçelerden birine dönüştürmek, hak ettiği gelişim ve kalkınmayı sağlamak için halkımızın tam destek sunacağından hiç kuşkumuz yok. Seçim sürecinde Sarıyer’imize yakışır bir atmosferde tamamlanmasını temenni ediyorum" dedi.

Editör: Levent Pehlivanoğlu