MHP Haberleri

MHP haberleri ve güncel MHP gelişmeleri, MHP ile ilgili tüm video, MHP fotoğrafları ve MHP haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

MHP Sarıyer İlçe Başkanı Dursun Karabacak, “31 Mart seçimlerinin de Cumhur İttifakı’mızın başarısıyla neticeleneceğine inancımız tam” dedi.

SPOR

Sarıyer MHP İlçe Başkanı Dursun Karabacak, Sarıyer Spor Kulübü’e yapılan haksızlıklara dair bir açıklama yaparak, "Sevadamız Sarıyer" dedi.

SİYASET

Cumhur İttifakı AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Karadeniz Vakfı’nı ziyaret ederek, Sarıyerlilere seslendi.

SİYASET

Cunhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, Sarıyer Sivaslılar Derneği’ni ziyaret ederek hemşerilerinden destek istedi.

SİYASET

Cumhur İttifak ortağı MHP Sarıyer İlçe teşkilatı,  Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, çevresinde kenetledi.

SİYASET

Cumhur İttifakı buluşmasında söz alan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun, “Sarıyer köy oldu” diyerek eleştiride bulundu.

SİYASET

Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediyesi Başkan Adayı Hüseyin Coşkun’u MHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’na gelişinde partililer, meşale yakarak coşku ile...

SİYASET

Vakıflar Genel Müdürlüğü, İBB’nin halkın kullanımına açtığı Atatürk Kent Ormanı’nın bir parçası olan 9 dönümlük araziyi “turizm alanı” olarak yapılaşmaya...

SİYASET

Dursun Karabacak, "Türk milliyetçiliği; bugün Milliyetçi Hareket Partisinde ve Ülkü Ocaklarında yaşatılmaktadır. Parmağı olan herkes Bozkurt işareti yapabilir."

SİYASET

AK Parti adaylık başvurularını bu kez Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki tek komisyonda inceleyecek.

SİYASET

19 Ekim Muhtarlar Günü, Sarıyer Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törenle kutlandı. 

SEKTÖR

Sarıyerlilerin sevilen siması Arda Yemen tarafından açılan, “Sarıyer’li Arda’nın yeri Çay ve Tost Evi” hizmete vermeye başladı.