Sarıyerlilerin sevilen siması Arda Yemen tarafından açılan, “Sarıyer’li Arda’nın yeri Çay ve Tost Evi” hizmete vermeye başladı.

Açılışa, Beşiktaş Genel Kurul Üyesi Ali Büyükasar, Türkiye Futbol Federasyonu’nda Dış İlişkiler Kurulu Üyesi Ali Büyükasar,  İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur, Yeniden Refah Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Yusuf Erbay, MHP Sarıyer İlçe Başkanı Dursun Karabacak ve yönetim kurulu üyeleri, Sarıyer Tribün Lideri Ali Osman Delihasan, MHP Sarıyer eski İlçe Başkanı Erdal Çoban Sarıyer Merkez Mahallesi Muhtarı Sinan Yüksel, Rumeli Kavağı Muhtarı Sinan Demirci, Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu ve çok sayıda davetli topluluğu katıldı.

sariyerli-ardanın-yeri-1

“SARIYERLİLLERİN YENİ BULUŞMA NOKTASI OLMAYI AMAÇLIYORUZ”

Açılış sonrası gazetemize konuşan İşletme Sahibi Arda Yemen, “Çayımızı içmeye, soluklanmaya gelen kişiler müşteri olarak ancak misafirimiz olur. Sarıyerlilik bilinciyle, müdavimcilik had safhada, yaş grubu ekonomik statüsü ne olursa olsun gelen kişi ile ortak bir zemin bularak ona pozitiflik katmaya çalışacağız. Açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan tüm büyüklerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

sariyerli-ardanın-yeri-5

Sarıyer Posta ailesi olarak Arda Yemen’i tebrik eder, başarılar dileriz.

sariyerli-ardanın-yeri-2

Editör: Levent Pehlivanoğlu