Sarıyer’de nüfusun çoğunluğunu oluşturan Sivaslılar, her seçim öncesi temsilde adalet fobisini Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun ile yenmiş oldu.

Adaylığının açıklanmasıyla birlikte seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Cunhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, Sarıyer Sivaslılar Derneği’ni ziyaret ederek hemşerilerinden destek istedi.

9E07D45A Ae42 4Ec5 98Eb Aea7087C4247-1

Hüseyin Coşkun’a, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun, eski Sivas Milletvekili Selami Uzun, eski Sarıyer İlçe Başkanı Nurettin Çelik ve Sivaslılar Derneği’nin kurucusu Bekir Karakuş, Sarıyer Merkez Mahallesi Muhtar Sinan Yüksel, FSM Muhtarı Osman Karaçam, AK Parti ve MHP ilçe yöneticileri ve partililer eşlik etti.

0895A27C 29B6 49Bc 9015 0Df7246B75Ad

Hemşerilerinin alkışları eşliğinde Sarıyer Merkez’de bulunan dernek binasına giriş yapan Coşkun, SASİDER Başkanı Ali Genç’e çiçek takdim etti. Sarıyer Sivaslılar Derneği Başkanı Ali Genç ve yönetimi, hemşerilerinin belediye başkan adayı gösterilmesinden büyük bir mutluluk duyduklarını ve yıllardır bunu beklediklerini belirterek, Hüseyin Coşkun’a çıktığı yolda başarılar dileyerek ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Huseyin Coskun Sasider Ziyaret 6

Editör: Levent Pehlivanoğlu