Cumhur ittifakı Haberleri

cumhur ittifakı haberleri ve güncel cumhur ittifakı gelişmeleri, cumhur ittifakı ile ilgili tüm video, cumhur ittifakı fotoğrafları ve cumhur ittifakı haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Başkanı Halil İbrahim Kurşun, “Demokratik haklarını sandığa gelerek ifade eden milletimizin ortaya koyduğu iradeyi başımıza tac ediyoruz” mesajını paylaştı.

SİYASET

Gün boyu esnaf ve ev ziyaretleri gerçekleştiren Hüseyin Coşkun, iftarını da kurulan gönül sofrasında vatandaşlarla birlikte açıyor.

SİYASET

Hüseyin Coşkun, 31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimler öncesi çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

SİYASET

Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun’un yoğun mesaisi devam ediyor.

SİYASET

Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, kendisine ulaşan Elif Saruhan’ın nikah şahitlik davetini geri çevirmedi.

SİYASET

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, Seçim Koordinasyon Merkezi programı doğrultusunda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

SİYASET

Sarıyer'in her bir köşesinde vatandaşlarla kucaklaşan Hüseyin Coşkun, “Hizmet ve yatırımlarımızla Sarıyer’i yenileceğiz” dedi.

SİYASET

Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, Sarıyer’i AK belediye yapmak için yoğun mesai harcıyor.

SİYASET

Sarıyer İlçe Seçim Kurulu’na verilen 33 kişilik listede dikkat çeken isimler yer aldığı liste, Sarıyer siyasetinden “Şampiyonlar Ligi” yorumlandı.

SİYASET

Cumhur ittifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun ve AK Parti Milletvekili Süleyman Soylu, Ayazağa'da bir dizi ziayrette...

SİYASET

Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, Karadeniz Vakfı'nda Sarıyer'deki amatör spor kulüplerinin başkanlarıyla bir araya geldi.

SİYASET

MHP Sarıyer İlçe Başkanı Dursun Karabacak, “31 Mart seçimlerinin de Cumhur İttifakı’mızın başarısıyla neticeleneceğine inancımız tam” dedi.