AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun, “Demokratik haklarını sandığa gelerek ifade eden milletimizin ortaya koyduğu iradeyi başımıza tac ediyoruz” mesajını paylaştı.

Cumhur İttifakı, 31 Mart yerel seçimlerinde Sarıyer’de umduğunu bulamadı. Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, seçim yarışını CHP’li Aday Oktay Aksu’ya kaybetti.

“MİLLETİMİZİN İRADESİ SANDIKTA TECELLİ ETMİŞTİR”

Yerel seçimlerde kendilerine destek olanlara teşekkür eden ve Sarıyer için çalışmaya devam edeceklerini söyleyen Başkan Kurşun, “Teşekkürler Sarıyer! Mahallî İdareler Seçimlerinin ilçemiz, milletimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Sarıyer’imizin her sokağını, her bir mahallesini karış karış gezerek hemşehrilerimize hizmet etmek adına desteklerine talip olduk. Bizlerden dualarını ve desteklerini esirgemeyen, gönüllerini açan, her daim yanımızda olan Sarıyerli kardeşlerim başta olmak üzere uzaktan ve yakından destek olan gönül dostlarıma, seçim kurulunda görev alan vatandaşlarımıza, emniyet ve basın mensuplarımıza, kamu kurumu ve sivil toplum kuruluşlarımıza tüm kalbimle teşekkür ediyorum. “Halka hizmet, Hakk’a hizmettir” düsturuyla yollarda olan, gecesini gündüzüne katarak gayret gösteren her bir teşkilat mensubumuza şükranlarımı sunuyorum. Teşkilatımızla birlikte omuz omuza çalışarak gayret gösteren Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Coşkun kardeşimi tebrik ediyorum. Milletimizin iradesi sandıkta tecelli etmiştir.  Demokratik haklarını sandığa gelerek ifade eden milletimizin ortaya koyduğu iradeyi başımıza tac ediyoruz.  Sonuç her ne olursa olsun Sarıyer’imize hizmet etme sevdamız bakidir. Milletimize verilen vaatlerin takipçisi olacak, komşularımızın beklentilerini yerine getirmeye devam edeceğiz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, milletimizin emrinde canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Aşk ile koşan yorulmaz, bu şarkı da burada bitmez…” dedi.


masterbetting
Editör: Levent Pehlivanoğlu