Sarıyer Merkez Haberleri

Sarıyer Merkez haberleri ve güncel Sarıyer Merkez gelişmeleri, Sarıyer Merkez ile ilgili tüm video, Sarıyer Merkez fotoğrafları ve Sarıyer Merkez haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika sitemizde


SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, esnaf ve komşu ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

SİYASET

Yerel seçim çalışmaları kapsamında CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, Sarıyer’de bir dizi ziyaret yaptı.

SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, Sarıyer ziyaretinde büyük ilgi gördü.

SİYASET

Kubilay Ali Yıldırım; "Muhtar demokrasinin temel taşıdır.’ Bu anlayışla; mahallemizde ihtiyaçlarının belirlenmesi ve çözümü konusunda aday oldum.”

SİYASET

Sarıyer Merkez Mahallesi Muhtar Adayı Kubilay Ali Yıldırım, Sarıyer Merkez Muhtarı Sinan Yüksel’e nezaket ziyaretinde bulundu.

SİYASET

Sarıyer Merkez Mahallesi’nin muhtar adayı Kubilay Ali Yıldırım, Levent Pehlivanoğlu ile yerel seçimler üzerine görüş alışverişinde bulundu.

SARIYER HABERLERİ

Sarıyer Merkez Muhtarı Sinan Yüksel’in yeni aday olmayacağını açıklamasından sonra Kubilay Ali Yıldırım, muhtarlığa aday olduğunu açıkladı.

SİYASET

Sarıyer, 29 Ekim kutlamaları Sarıyer Merkez Atatürk anıtı önünde yapılan çelenk sunma töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

SİYASET

Muhtarı Ali Yazıcı, Büyükdere Mahallesi’nden başlayarak Sarıyer Merkez’e kadar uzanan sahil şeridinde eskiyen bankların değiştirilmesini sağladı.

SİYASET

Millet İttifakı ve CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Gökan Zeybek, Sarıyer’de vatandaşlara seslenerek, “Her şey çok güzel olacak” mesajı...

SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer ilçe örgütü, 14 Mayıs’ta yapılacak Genel Seçimler öncesi tek yürek oldu.

SİYASET

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı ve İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Fatih Erbakan Sarıyer'de 'Sevgi Yürüyüşü'ne katıldı.