Millet İttifakı ve CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Gökan Zeybek, Sarıyer’de vatandaşlara seslenerek, “Her şey çok güzel olacak” mesajı verdi.

chp-gökan-zeybek-sariyer-posta-1

14 Mayıs’ta gerçekleşecek seçimlere sayılı günler kala siyasi hareketlilik giderek artıyor. Şehit Mithat Yılmaz Caddesi’nde gerçekleştirilen ‘Sevgi Yürüyüşü’ öncesinde Sarıyer Meydanı’ndaki CHP Sarıyer Seçim Stantını ziyaret eden CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Gökan Zeybek, vatandaşlara seslendiği konuşmasında “Sırtını halka dayarsan, halk için siyaset yaparsan ve bu halkın derdiyle hemhal olursan her gittiğin yerde büyük kalabalıklar olur. Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı yapacağız. İçinde bulunduğumuz ekonomik çıkmaza artık tahammülümüz yok. Adaletsiz bir yönetime şurada 10 günü kaldı! Katılım oranını yüksek tutacağız, sandıklara sahip çıkacağız. Geliyor gelmekte olan! Her şey çok güzel olacak” ifadelerine yer verdi.

millet-ittifaki-sariyer-yuruyusu-3

Zeybek’in konuşma sırasında partililer, sık sık “Halkın Umudu Kılıçdaroğlu” şeklinde slogan attılar.

CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Gökan Zeybek’i Sarıyer’deki seçim çalışmalarında CHP Sarıyer İlçe Başkanı Ahmet Güveloğlu ve yönetimi, kadın ve gençlik kolları, CHP İstanbul Milletvekili ve 2. Bölge Milletvekili Adayı Gökan Zeybek ve CHP İstanbul Milletvekili Adayı Yiğit Hüseyin Numan Bıçaklı, CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyeleri; Ayşen Ağma, Nihal Yeşilbaş, Nizamettin Günel, Ünal Civak, Serdar Sarıoğlu, Mustafa Balcı, Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Coşkun, Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı İsmail Demir, Saadet Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Ahmet Gözcü ve yönetimi meclis üyeleri yalnız bırakmadı.

chp-gökan-zeybek-sariyer-posta

MİLLET İTTİFAKI SARIYER’DE HALKI SELAMLADI

14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanı ve milletvekilliği seçimi öncesinde Sarıyerli vatandaşları selamlayan Millet İttifakı’nın temsilcileri yoğun ilgi gördü.  Yürüyüş sırasında sık sık slogan atan partililer, Şehit Mithat Yılmaz Caddesi boyunca vatandaşlarla sohbet etti ve esnafı selamladı.

millet-ittifaki-sariyer-yuruyusu-9

chp-gökan-zeybek-sariyer-posta-3

  • Zeybek Sarıyer’de ‘Sevgi Yürüyüşü’nün ardından Sarıyer Spor Kulübü’nü ziyaret etti.