Kemal kılıçdaroğlu Haberleri

kemal kılıçdaroğlu haberleri ve güncel kemal kılıçdaroğlu gelişmeleri, kemal kılıçdaroğlu ile ilgili tüm video, kemal kılıçdaroğlu fotoğrafları ve kemal kılıçdaroğlu haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika sitemizde


SİYASET

28 Mayıs'ta gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı seçiminin 2. turu tamamlandı. Recep Tayyip Erdoğan, aldığı yüzde 52.1’lik oyla yeniden Cumhurbaşkanı seçildi.

SİYASET

2023 Cumhurbaşkanlığı seçimi 2.turu için bir kez daha sandığa gitti. Türkiye genelinde seçime bu kez 1.tura göre daha düşük katılım...

SİYASET

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, akşam saatlerinde Sarıyer'in Ayazağa Mahallesi'nde yurttaşlara seslendi.

SİYASET

28 Mayıs'ta yapılacak seçimlerin referandum niteliği taşıdığını söyleyen CHP'li kadınlar, "Cumhuriyet tarihinin kadınlar açısından en karanlık parlamentosu oluşturuldu" dedi.

SİYASET

Cumhurbaşkanlığı ve TBMM seçimlerinde Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP, Sarıyer’de en yakın rakiplerine fark attı.

SİYASET

14 Mayıs’ta gerçekleştirilen 2023 Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Genel Seçimi için Sarıyer’de yüzde 90 oranında büyük katılım dikkat çekti.

SİYASET

Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Ali İhsan Özdemir önderliğinde "Hedef iktidar" sloganı ile alanda bir çok çalışan Sarıyerliler, mahalle toplantıları devam...

SİYASET

Sarıyer’de CHP'lilerin 14 Mayıs seçimlerine dönük çalışmalar tüm hızı ile devam ediyor.

SİYASET

Sarıyer, Millet İttifakı Liderleri’nin katılımıyla yarın Maltepe Etkinlik Alanı’nda gerçekleştirilecek olan büyük “İstanbul Mitingi’ne” gidiyor.

SİYASET

Millet İttifakı ve CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Gökan Zeybek, Sarıyer’de vatandaşlara seslenerek, “Her şey çok güzel olacak” mesajı...

SİYASET

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı, Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıklanmasıyla birlikte yaklaşık 200 kişilik bir ekiple çalışıyor.

SİYASET

Millet İttifakı ortağı siyasi partilerin Sarıyer ilçe başkan ve temsilcileri Yaşar Kemal Kültür Merkezi'nde bir araya geldi.