14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala CHP Sarıyer’de yaklaşık 200 kişilik ekiple sahada yoğun bir çalışmaları aralıksız sürdürüyor. 

chp-sariyer-sariyer-posta-3-1

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlere sayılı günler kala siyasi partilerde saha çalışmaları hızlandı. CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı, tarihin en yoğun çalışmalarından birine imza atılıyor.

chp-sariyer-sariyer-posta-5-1

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı, Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıklanmasıyla birlikte yaklaşık 200 kişilik bir ekiple Sarıyer’in tüm mahallelerinde çalışma yürütüyor. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’inde destek verdiği çalışmalara, İlçe Başkanı Ahmet Güveloğlu’nun öncülüğünde, ilçe yöneticilerinin yanı sıra, meclis üyeleri ve çok sayıdaki partili sahadaki çalışmalara destek veriyor. Sarıyer’deki tüm mahallelerde halka Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve Millet İttifakı’nın vaatleri anlatılıyor.

chp-sariyer-sariyer-posta-20

SAHADA İKTİDARA İNANMIŞ BİR CHP VAR 

Türkiye için büyük önem taşıyan 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimleri öncesinde CHP’de omuz omuza bir mücadele veriliyor. Eski ilçe başkanları, eski ilçe yöneticileri, eski meclis üyeleri ve çok sayıdaki parti üyesi, ilçe başkanlığında koordine edilen çalışmalara katılarak Sarıyer ve İstanbul’daki seçim başarısını Türkiye geneline yaymak için büyük emek veriyor.

chp-sariyer-sariyer-posta-2

AHMET GÜVELOĞLU: “SAHADA MÜTHİŞ BİR HEYECAN VE BİRLİKTELİK VAR”

Yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi veren Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Ahmet Güveloğlu şunları söyledi: "Sahada müthiş bir heyecan ve birliktelik var. Sarıyerliler 2009 yılından bugüne halkın iktidarını yaşıyor ve önemini çok iyi biliyor. Şimdi bütün ülkede halkın iktidarının kurulmasını istiyorlar. Pazar esnafı ve vatandaş pahalılıktan şikâyetçi, esnafımız zor durumda, her yönüyle olumsuz bir tablo var karşımızda ama çözüme artık sayılı gün kaldı.  Millet İttifakı partileri olarak olağanüstü bir dayanışma içerisindeyiz. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında yeniden güçlü Türkiye'yi birlikte inşa edeceğiz."

3023b17b-e714-4de3-ae97-04947d48ff7c