Istanbul Haberleri

istanbul haberleri ve güncel istanbul gelişmeleri, istanbul ile ilgili tüm video, istanbul fotoğrafları ve istanbul haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Bartın Dernekler Federasyonu (BARFED) Olağan Genel Kurulu İstanbul’da gerçekleşti. Genel kurulda, Sabri Avcı başkan seçildi.

SİYASET

Ekrem İmamoğlu, İstanbulluların şehir kalabalığından uzaklaşıp rahat bir nefes alabilecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri alanlar yaratmaya devam ediyor.

YAŞAM

Prof. Dr. Naci Görür'ün açıklamalarından öne çıkanlar şöyle: “Türkiye’de hiçbir yer yoktur ki depremden uzak olsun."

EMLAK

İstanbul Planlama Ajansı (İPA) Başkanı Buğra Gökçe‘nin yaptığı açıklamaya göre Sarıyer, İstanbul’da kira fiyatlarınde en yüksek ilçe

YAŞAM

Sarıyer Meydan düzenleme çalışmaları 3-4 personelle devam ederken, Atatürk büstünün adeta otoparka döndü!

YAŞAM

İstanbulluların ve Sarıyer halkının ücretsiz deniz girdiği Kısırkaya Halk Plajı'da, İBB hummalı bir çalışma yapıyor.

SİYASET

Azerbaycan’ın ulusal lideri Haydar Aliyev, 101. doğum gününde Kireçburnu’nda adının verildiği parkta anıldı.

SİYASET

Yeni dönemde, "yapacak daha çok işimiz var" diyerek yeniden muhtar aday olduğunu belirten Aydemir, yerel seçimlerde tüm adaylara başarılar diledi.

SİYASET

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Kubat; “31 Mart seçimi halkçıların rantçılara karşı mücadele seçimidir. Oylarımızı böldürmeyelim. Adayımıza sahip çıkalım."

SİYASET

Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, Sarıyer Ülkü Ocakları’nın düzenlediği iftar programına katıldı.

SİYASET

Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, “Sarıyer’de huzur, samimiyet kazanacak” dedi.

SİYASET

İmamoğlu ile birlikte Sarıyerlileri selamlayan CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Oktay Aksu  ‘İstanbul ve Sarıyer’de hep birlikte zafere yürüyeceğiz’ dedi.