DEVA İstanbul İl Başkanlığı ve Sarıyer İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Mavi Yelekliler’in saha çalışması Sarıyer Merkez’de farkındalık yarattı.

DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Bilal Çelik, “Mavi Yelekliler sahada çalışmamızı il başkanlığımız ile beraber bütün ilçelerde gerçekleştiriyoruz. Bugün de Sarıyer’de büyük bir katılımla, Partimizin kurumsal rengi olan Mavi yelek giyerek, partimizin saha çalışmalarını büyük bir katılımla ilçemizde gerçekleştirdik” dedi. 

deva-partisi-mavi-yelekliler-sariyer-merkez-sariyer-posta-haber

“VATANDAŞLARIMIZIN DERTLERİNE DEVA OLMAYA HAZIRIZ”

Başkan Çelik, “Ülkemizin en büyük sorunu şu an ekonomidir. Türkiye’nin ekonomik sorunlarını en yakından bilen kişi hiç şüphe yok ki genel başkanımız Sayın Ali Babacan’dır. Bizler vatandaşlarımızın sorunlarını ve bu sorunların çözüm yollarını biliyoruz. Türkiye’de ilk defa bir parti seçim öncesi her alanda neler yapacağını açıklıyor. Eylem Planlarımız ile iktidara ve vatandaşlarımızın dertlerine DEVA olmaya hazırız” dedi.

Mavi Yelekliler, DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı önünde toplanarak kortej halinde Sarıyer’de sloganlar attılar. Partililer vatandaşlara Ali Babacan’nın tanıtım broşürü dağıttı.

deva-partisi-mavi-yelekliler-sariyer