Seçildiği günden beri çalışkan kimliği ile mahallesine birçok hizmet kazandıran Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı, Büyükdere’den Sarıyer’e kadar uzanan sahil şeridinde yer alan ve eskiyen bankları İBB’ye yeniletti.

Mahallesinde gördüğü sorunları ve vatandaşların taleplerini doğrultusunda çözüm arayan Muhtarı Ali Yazıcı, Büyükdere Mahallesi’nden başlayarak Sarıyer Merkez’e kadar uzanan sahil şeridinde eskiyen bankların değiştirilmesini sağladı.

buyukdere-muhtari-ali-yazici-4

“HALKIMIZ ADINA TEŞEKKÜR EDERİZ”

Muhtar Yazıcı, sosyal medya üzerinden yayınladığı teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi. “Büyükdere Muhtarlığı olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler müdürlüğüne yaptığımız 1-57089340384 sayı numaralı müracaatımızda sahil şeridimizde oturak bankların tahtalarının çürümeye başladığı bu sebepten vatandaşlarımız sorun yaşadığını belirtmiştik. Muhtarlığımızın müracaatı İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kabul görmüş olup sahilimizde oturak banklarımız yenilenme çalışmaları tamamlanmıştır. Bu süreçte emeği geçen yetkililerimize şahsım ve mahallem adına teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdi.

Editör: Levent Pehlivanoğlu