14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri öncesi siyasi hareketlilik gün geçtikçe artıyor. Bu kapsamda geçtikle Zafer Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Emir Selman, Zafer Partisi İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayları Hakan Akşit ve Sevdagül Tuncer Sarıyer’de bizi dizi ziyarette bulundu.

Zafer Partililer Sarıyer Merkez’de gerçekleştirilen stant çalışmasında da gün boyunca esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelirken, Sarıyerliler Derneği’ne uğramayı ihmal etmediler.

Sarıyerliler Derneği Başkanı Hayati Kaptanoğlu’nu ziyaret eden Zafer Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Emir Selman’a, Zafer Partisi İstanbul 2. Bölge 1.Sıra Milletvekili Adayı Hakan Akşit ve 2.Sıra Milletvekili Adayı Sevdagül Tuncer’in yanı sıra ilçe yönetimi de eşlik etti.

SARIYERLİLER DERNEĞİ’NE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ 

Zafer Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Emir Selman, geçtiğimiz günlerde 15. Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştiren Sarıyerliler Derneği (SADER)’ne bir kez daha başkan seçilen ve 27. yıla giren Hayati Kaptanoğlu’na hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada, Sarıyerliler Derneği Başkanı Hayati Kaptanoğlu ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini sundu.

zafer-partisi-sariyer-programi-sariyer-posta

“ÇALIŞMALARIMIZ OLDUKÇA VERİMLİ GEÇİYOR”

Sarıyer’de saha çalışmalarına hız kesmeden devam eden ve sokakta vatandaşlarla bir araya gelerek partinin çalışmalarını anlatan Zafer Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Emir Selman ve ilçe yönetimi Sarıyer Merkez’de açtıkları seçim çadırında, Zafer Partisi 2. Bölge Milletvekili Adayları Hakan Akşit ve Sevdagül Tuncer ile birlikte çalışmalarda bulundular.

Başkan Selman, “Sarıyer’de ve ülke genelindeki çalışmalarını vatandaşlara aktararak, talep, beklenti ve önerileri de dinlediler. Milletvekili adaylarının da Sarıyerli vatandaşlarla tanışarak bir araya geldiği çalışma oldukça verimli geçti” dedi.