Yerel seçimler öncesi siyasi hareketlilik hızla artarken, muhtar adayları da çalışmalarını sürdürüyor. Sarıyer Merkez Mahallesi’nin sevilen esnaflarından 40 yaşındaki Kubilay Ali Yıldırım, Merkez Muhtarlığı’na aday oldu.

40 yıldır ailemle birlikte Sarıyer’de yaşayan Yıldırım, “Mahallemin sorunlarını ve çözüm önerilerini çok iyi biliyorum. Seçim sürecinde tüm dostlarımdan ve vatandaşlarımızdan destek bekliyorum” dedi.

2 dönemdir Sarıyer Muhtarlık görevini başarı ile yürüten Sarıyer Merkez Muhtarı Sinan Yüksel’in yeni aday olmayacağını açıklamasından sonra Kubilay Ali Yıldırım, muhtarlığa aday olduğunu açıkladı. “1983 doğumluyum. Bir kız babasıyım. İlkokul ve ortaokulu Sarıyer’de okudum. Sarıyer Vehbi Koç Vakfı Lisesi’nden mezun oldum. Üniversiteden çalışma ekonomisi mezunuyum ama Sarıyer’de Merkez’de ailemin başlattığı esnaflık serüveninin ikinci kuşak emanetçisi olarak Sarıyerlilere hizmet edemeye devam ediyorum. Gözlük perakende satışının yanında mesleğimi yurt dışından kendim getirdiğim 3 marka ile toptan ticaretini de yaparak taçlandırmaktayım. Sarıyer Merkez’de oturuyorum”

“TEK AMACIM MAHALLEME HİZMET ETMEK”

Sarıyer Merkez sakinlerinin ve esnafımızın teşvikiyle muhtar adayı olmaya karar verdiğini belirten Yıldırım, “Halkımızın kolay ulaşabileceği bir insanım ve muhtarlığı kazanmam sonrasında da herkesin bana kolaylıkla ulaşabileceğini düşünüyorum. Amacım doğup büyüdüğüm mahalleme hizmet sunmak ve faydalı olmak. Sarıyer’i seviyorum, insanlarımızı seviyorum. Tek bir amacım var, yaşadığım semte hizmet etmek, insanlara faydalı işler yapmak” diye konuştu.

 2 Dönemdir Sarıyer Merkez Mahallesi Muhtarlığını başarı ile yürüten Sinan Yüksel'e teşekkür eden Yıldırım, "Sarıyer Merkez Muhtarım Sinan Yülsel'den sonra aynı azim ve kararlılıkla muhtarlık görevini sürdürmek istiyorum" dedi 

Editör: Levent Pehlivanoğlu