Yerel seçimler öncesi Sarıyer Merkez Mahallesi Muhtar Adayı Kubilay Ali Yıldırım, Sarıyer Merkez Muhtarı Sinan Yüksel’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Sarıyer Merkez Mahallesi Muhtar Adayı Kubilay Ali Yıldırım, yaklaşan yerel seçimler öncesinde sahada çalışmalarını sürdürüyor. 2. Dönemdir Sarıyer Muhtarı Sinan Yüksel’in bu dönem bir kez daha aday olmayacağını belirtmesinin ardından Sarıyer Merkez Mahallesi muhtarlığı için adaylığını açıklayan Kubilay Ali Yıldırım anlamlı bir mesaj paylaştı.

Yıldırım, mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Çocukluk arkadaşım, Muhtarlık makamına seçildiğin günden bugüne kadar yaptığın işlerle herkesin, her kesimin takdirini topladın. Tüm Sarıyerliler gibi, hizmetlerine, çabana, mücadelene şahidiz.

İçimizden bir arkadaşımızın muhtar seçilmesi ve 2. dönemin sonunda (10 yıl) bu mücadeleden alnının akıyla çıkmış olması, hem göğsümüzü kabarttı hem de aday olmak konusunda bizi cesaretlendirdi.

Muhtarlığı devir aldıktan sonra, alışılagelmiş anlayışın dışında, insanüstü bir performans sergileyerek çıtayı yukarıya taşıdın.

Sorumluluk aldığın zaman zarfında, senin için herkesin söylediği “Sinan telefonlarımızı açar, açmazsa müsait olunca geri döner, işimizi çözer.
Sinan bizi hiç mağdur etmedi“ sözleri hep kulağımızda olacak ve bu anlayışı kendimize şiar edineceğiz.

İşimizin zor olduğunun bilincinde, seninde yardım, destek ve tecrübelerinden istifade ederek elimizden gelenin en iyisi ortaya koymak için gayret edeceğiz. Aynı inanç ve aynı azimle Sarıyerli hemşehrilerimize, komşularımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.

Arkadaşın, komşun ve Sarıyerli bir esnaf olarak teşekkür ediyorum, emanet edeceğin makamda gözünü arkada bıraktırmayacağımın sözünü sana ve tüm Sarıyerli komşularıma veriyorum.”

Editör: Levent Pehlivanoğlu