Meclis Haberleri

meclis haberleri ve güncel meclis gelişmeleri, meclis ile ilgili tüm video, meclis fotoğrafları ve meclis haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Yerel seçimler öncesi Sarıyer Posta Yazarı Mustafa Uslu, Sarıyer Belediye Meclis Meclisi’ni mercek altına aldı.

SİYASET

Sarıyer'in tanınan ve sevilen simalarından Yüksek Mimar Ayşe Ünlü, CHP Sarıyer Belediyesi Başkan Aday Adayı oldu.

SİYASET

Sarıyer ve Aachen’ın kardeş şehir protokolü imzalamasının 10. yıldönümünde Aachen’a Sarıyer Meydanı açılıyor.

SPOR

AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Altay Unan, ilçede bulunan amatör spor kulüplerine yönelik bir önerge verdi.

SİYASET

AK Parti Sarıyer ve İBB Meclis Üyesi Hüseyin Coşkun’un ismi Sarıyer Belediye Başkan Adaylığı için ismi konuşulanlar arasında.

SİYASET

Uzun süredir Sarıyer Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Hüseyin Coşkun, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç tarafından görevden alındı.

SİYASET

Sarıyer Belediyesi’nin ve İBB’nin eski Meclis Üyesi Dr. Taylan Yıldız, partiden istifa ettiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

SİYASET

İBB Meclisi’nin haziran ayı oturumlarının üçüncü birleşiminde Sarıyer Ayazağa’da kentsel dönüşümün önünü açacak dosyada, meclis oturumunda tartışma yarattı.

SİYASET

Sarıyer Belediyesi meclis toplantısı Haziran ayı 2. Oturumunda söz alan AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Altay Unan

SİYASET

Sarıyer’in Pınar ve Rumelihisarı mahallerinde yaşayan ve 55 yıldır tapu sahibi olabilmek için mücadele eden mahalleliler mutlu sona ulaşmaya başladı.

SİYASET

Cumhuriyet Halk Partililer, Kazım Karabekir Mahallesi ve Bahçeköy’de seçim gündemli toplantılar gerçekleştirmeye devam ediyor.