Cumhuriyet Haberleri

cumhuriyet haberleri ve güncel cumhuriyet gelişmeleri, cumhuriyet ile ilgili tüm video, cumhuriyet fotoğrafları ve cumhuriyet haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


KÜLTÜR SANAT

Avrupa Müzik Topluluğu Cumhuriyet’in 100. Yılında Selda Özer Başkanlığı’nda ve Şef Mustafa Ertürk yönetiminden konser verecek.

SİYASET

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilenen fidanlığının 26 Kasım Pazar günü saat 13.00’te gerçekleşecek.

SİYASET

Pehlivanoğlu; “Cumhuriyetimizin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 85. yıl dönümünde bir kez daha şükranla anmaktayız"

SİYASET

Cengiz Alp, “Cumhuriyetimizin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete intikalinin 85. yıl dönümünde sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz."

SPOR

Saffet Akkoyun, "Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 85’nci yıldönümünde rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum."

SİYASET

Başkan Temur, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete intikalinin 85. yıl dönümünde sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz."

SİYASET

Sarıyer Mahalleler Birliği üyeleri tapu hakkı için belediye binasının önünde toplanarak başkana sözünü tutmasını istediler.

SİYASET

Sarıyer, 29 Ekim kutlamaları Sarıyer Merkez Atatürk anıtı önünde yapılan çelenk sunma töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

SİYASET

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur, Cumhuriyetimizin 100. Yılında tebrik mesajı yayınladı.

SİYASET

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında, Sarıyer Merkez’de çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.

SİYASET

CHP’li Zeybek ile AK Parti’li Kadem Mete arasında Cumhuriyetin yüzüncü yılı kutlama tartışması yaşandı.

SİYASET

19 Ekim Muhtarlar Günü, Sarıyer Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törenle kutlandı.